reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Czesc Mamuski,

Ja juz po wizycie.
Z dobrych wiadomosci : szyjka sprawdzona manualnie i przez USG. Jest dluga,bo ma ponad 4,5 cm ( nie wiem jak mierzyli ja w szpitalu) i zamknieta. Dzidzia rozwija sie idealnie. Ma 177 g i szykuje sie Nam ........ TRZECI CHLOPIEC! ( hormony mi troche zaszalaly i poplakalam sie w samochodzie,ale moj Maz sie bardzo ucieszyl ). Kocham chlopcow,bo sama mam dwoch najwspanialszych - jednak gleboko gdzies tam mialam nadzieje na coreczke. No coz, nic sie nie stalo.... nastepnym razem..haha
Z tych gorszych : moje lozysko jest masakrycznie nisko,ze lekarzowi nie bylo do smiechu. Daje mi miesiac na podniesienie i jesli przy polowkowych ( bede w 21 tyg ciazy) sie nie podniesie za bardzo to bede miec notoryczny zakaz wykonywania pracy ( mowi,ze male krwawienie moze w moim przypadku skonczyc sie tragicznie) + bede musiala miec cesarke,bo nie dam rady urodzic naturalnie. Lozysko zakrywa ujscie szyjki macicy.
Do tego zatwardzenie nie ulatwia sprawy - im mocniej pre ,tym bardziej wywieram nacisk na obnizona pochwe itp. Koniecznie zaopatrze sie w probiotyki i duzo pestek i sliwek.
Dzidziol lezy na tylniej scianie ,dupka ku dole,ale nadal slabo go wyczuwam.
Nastepna wizyta w szpitalu na 21 tydzien - 12 marca.

A to moj Synus :
Zobacz załącznik 838983
(owiniety pepowina z przodu).

Trzymam kciuki za wizytujace dzisiaj.
Gratulacje chłopca bądź dobrej myśli łożysko ma jeszcze dużo czasu żeby się przesunac [emoji1]

3jgxskjo51j6485i.png
 
reklama
powiedz mi a po roku go dopieor zaczelas uyżywac bo byl za wielki do lozeczka ???
Nie. Po prostu nie bylo takiej potrzeby. Poduszki i tak sie nie urzywa u dzieci do roku. A z kolderki sie ciagle odkrywala, a poza tym to jednak troche niebezpieczne. Ja chcialam w nocy spac a nie sprawdzac co chwile czy dziecko sie nie poddusza kolderka[emoji6] Spala najpierw w rozku a potem w spiworku i to bylo idealne rozwiazanie[emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Czesc Mamuski,

Ja juz po wizycie.
Z dobrych wiadomosci : szyjka sprawdzona manualnie i przez USG. Jest dluga,bo ma ponad 4,5 cm ( nie wiem jak mierzyli ja w szpitalu) i zamknieta. Dzidzia rozwija sie idealnie. Ma 177 g i szykuje sie Nam ........ TRZECI CHLOPIEC! ( hormony mi troche zaszalaly i poplakalam sie w samochodzie,ale moj Maz sie bardzo ucieszyl ). Kocham chlopcow,bo sama mam dwoch najwspanialszych - jednak gleboko gdzies tam mialam nadzieje na coreczke. No coz, nic sie nie stalo.... nastepnym razem..haha
Z tych gorszych : moje lozysko jest masakrycznie nisko,ze lekarzowi nie bylo do smiechu. Daje mi miesiac na podniesienie i jesli przy polowkowych ( bede w 21 tyg ciazy) sie nie podniesie za bardzo to bede miec notoryczny zakaz wykonywania pracy ( mowi,ze male krwawienie moze w moim przypadku skonczyc sie tragicznie) + bede musiala miec cesarke,bo nie dam rady urodzic naturalnie. Lozysko zakrywa ujscie szyjki macicy.
Do tego zatwardzenie nie ulatwia sprawy - im mocniej pre ,tym bardziej wywieram nacisk na obnizona pochwe itp. Koniecznie zaopatrze sie w probiotyki i duzo pestek i sliwek.
Dzidziol lezy na tylniej scianie ,dupka ku dole,ale nadal slabo go wyczuwam.
Nastepna wizyta w szpitalu na 21 tydzien - 12 marca.

A to moj Synus :
Zobacz załącznik 838983
(owiniety pepowina z przodu).

Trzymam kciuki za wizytujace dzisiaj.
Gratuluję synka będzie dobrze i łożysko napewno się podniesie trzymam mocno kciuki :*
 
Co do tematu wcześniejszego porodu niż lipcowy...;) To w ogóle o tym nie chce myśleć. Ja mogę i po terminie urodzić, byle Stasiowi to nie zaszkodziło.

Gratuluje chłopaków :) Mi płeć jest kompletnie obojętna, nie mam żadnych preferencji czy marzeń w tym temacie.
 
No ja to samo, ta śmierć łóżeczkowa mnie przeraża, dlatego wszelakie ochraniacze, kołderki poduszeczki nie będą dla mnie. Ja planuję tylko prześcieradło, śpiworek i szumisia...to jedyne co oprócz dziecka będzie w łóżeczku :)
Jestem tego samego zdania[emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Dziekuje :-* Tez nosisz synusia pod serduszkiem?

Myslalam,ze do trzech razy sztuka,ale widocznie bede jedyna kobieta w naszym domowym gniazdku ( no oprocz kotki, ktora tez jest dziewczynka ;-))
U mnie podobnie tylko ja i kotka płci żeńskiej i trzech facetów mam nadzieję też na córeczkę narazie tak wychodzi z usg[emoji7] ale czekam jeszcze na połówkowe żeby było na 100%
 
reklama
Co do tematu wcześniejszego porodu niż lipcowy...;) To w ogóle o tym nie chce myśleć. Ja mogę i po terminie urodzić, byle Stasiowi to nie zaszkodziło.

Gratuluje chłopaków :) Mi płeć jest kompletnie obojętna, nie mam żadnych preferencji czy marzeń w tym temacie.
U mnie niestety późniejszy termin porodu wiąże się z dużym ryzykiem dla dziecka dlatego tak wcześnie
 
Do góry