• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Lipcowe mamy 2018

powiedział, że jest w granicy normy, pytał czy biorę magnez, i zalecił brać nospe.powiedzcie mi Ile razy dziennie mam brać? i jak wyglądają "normy" z tą szyjką?
Niewydolnosc szyki stwierdza sie jak ma ponizej 2,5 cm. Moja wczoraj miala 2cm.
A mowil Ci w jaki sposob ta no-spa ma pomoc na szyjke? Bo nie bardzo widze zastosowanie. Masz skurcze?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
No ja właśnie nie zauważyłam, żeby ten magne b6 mi pomagał, brzuch mnie ciągnie i twardnieje na wieczór.. jeszcze od wczoraj ciągnie mnie w pachwinie? jak wyszłam z samochodu to zgięta w pół do domu szłam..
A od dawna bierzesz? Bo to czasu trzeba zeby sie organizm wysycil. Ile bierzesz? Bierzesz tez potas?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry