reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Zazdroszczę Wam tych łupów, też miałam zahaczyć o Lidla dzisiaj no ale nie ma jak [emoji6] dobrze, że już sporo mam. Ostatnio odkupiłam od koleżanki siostry całe pudło najmniejszych ciuszków za 60zł, większość z H&M i Smyka więc myślę że do rozmiaru 68 jestem zaopatrzona [emoji2]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
mi przyszly wlasnie 4x body z hm rozmiar 56 i wg mnie jakies wieksze sa.. chyba 50 bede musiala dokupic
Mnie też się wydaje, że np z Lidla wychodzą większe dlatego prosiłam M żeby kupił 50/56 bo właśnie małych nam brakuje. Ale polecam z C&A super gatunkowo i rozmiarówka raczej standardowa :) Pochwal się zakupami :D
 
Dziękuję za trzymanie kciuków,wizyta pozytywnie,dzidziuś ma ok. 25 cm razem z nogami i jest prawdopodobie dziewczynką:) fikołki robiła straszne na tym usg,a na razie ruchów nie czuje i lekarka mnie uspokoiła,że jeszcze mam czas na to:) oczywiście ciśnienie gabinetowe było,ale na szczęście mam rozsądną prowadzącą i wie,że w domu mam niskie;)
Super, gratuluję wizyty [emoji106]

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Cześć mamuśki dawno mnie nie było ale jakoś czasu mi brak.

Gratuluję wszystkim udanych wizyt. Podczytuję czasami co tam u Was. Ja już czekam z niecierpliwością na poniedziałek i połówkowe:).
Dzisiaj też byłam w Lidlu tyle że kupiłam parę rzeczy ciążowych
1519293349-039c492e51c7cdb4-aaaaaa.jpeg

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
Super, ślicznie wyglądasz :) A co u Ciebie? Który to już tydzień? Płeć już znasz? Bo już nie pamiętam co u kogo :p
 
Mnie też się wydaje, że np z Lidla wychodzą większe dlatego prosiłam M żeby kupił 50/56 bo właśnie małych nam brakuje. Ale polecam z C&A super gatunkowo i rozmiarówka raczej standardowa :) Pochwal się zakupami :D

rozladowal mi sie tel wiec wrzuce linki
Link do: Kopertowe body 2-pak - Biały - Dziecko | H&M PL ja placilam 27,90 byla promocja
Link do: Kopertowe body 2-pak - Bladozielony/Misie - Dziecko | H&M PL tez 27,90

gatunkowo mieciutkir bardzo fajne ale tak jak pisalam 56 rozmiar troche wielki mysle ze 62 tez wejdzie
 
Super, ślicznie wyglądasz :) A co u Ciebie? Który to już tydzień? Płeć już znasz? Bo już nie pamiętam co u kogo :p
U mnie wszystko ok. tylko cały czas mam jakieś zajęcie chłopaki do szkoły, młodszego muszę pilnować bo opuścił się trochę w czwartej klasie. U mnie prawdopodobnie dziewczynka ale potwierdzę to dopiero w poniedziałek u mnie 19+6 czuję już maluszka ale jeszcze nieregularnie.[emoji2]
 
rozladowal mi sie tel wiec wrzuce linki
Link do: Kopertowe body 2-pak - Biały - Dziecko | H&M PL ja placilam 27,90 byla promocja
Link do: Kopertowe body 2-pak - Bladozielony/Misie - Dziecko | H&M PL tez 27,90

gatunkowo mieciutkir bardzo fajne ale tak jak pisalam 56 rozmiar troche wielki mysle ze 62 tez wejdzie
Śliczne :) Widzę, że lubisz takie odcienie mięty :) Ja też.

U mnie wszystko ok. tylko cały czas mam jakieś zajęcie chłopaki do szkoły, młodszego muszę pilnować bo opuścił się trochę w czwartej klasie. U mnie prawdopodobnie dziewczynka ale potwierdzę to dopiero w poniedziałek u mnie 19+6 czuję już maluszka ale jeszcze nieregularnie.[emoji2]
Ja też już czuje, ale też nieregularnie Pierwsze kopniaki dostałam w tłusty czwartek po zjedzeniu pączka :D Do przedwczoraj czułam kopniaki tylko z lewej strony a wczoraj pierwszy raz na środku brzucha :) Cudne uczucie [emoji173] Chciałabym już czuć codziennie.
 
reklama
Cześć mamuśki dawno mnie nie było ale jakoś czasu mi brak.

Gratuluję wszystkim udanych wizyt. Podczytuję czasami co tam u Was. Ja już czekam z niecierpliwością na poniedziałek i połówkowe:).
Dzisiaj też byłam w Lidlu tyle że kupiłam parę rzeczy ciążowych
1519293349-039c492e51c7cdb4-aaaaaa.jpeg

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

super wyglądasz czy to ta tunika z lidla???
 
Do góry