reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No tak ja w sumie nawet jakbym chciała to i tak niepotrafi3 na siłę zasnąć bo tylko sie kręcę ż jednego na drugi bok . To chyba przez to moje okropne samopoczucie:(
Nie smutaj tak... Spokojnie, będzie dobrze... [emoji106]

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Witam dziewczyny dawno się nie udzielałam tutaj ale strasznie ostatnio zakręcony czas....
U mnie na termometrze -13 stopni [emoji33][emoji33] do tego od soboty boli mnie gardło i katar się pojawił ☹️ chyba trzeba będzie odwiedzić lekarza jeśli nic nie pomoże. Jeszcze w piątek wizyta w Bydgoszczy u diabetologa. Przyznam szczerze że nie mam jakoś Ochoty tam jechać ale co zrobić :/.
Wogole jestem w szoku. Zaczęliśmy w sobotę 21 tc a ja wyglądam jakbym co najmniej była w 7-8 miesiącu ciąży..[emoji33][emoji33] jak tak dalej pójdzie to do porodu będę wyglądać jak prawdziwy wieloryb.... [emoji23][emoji23]
1519628305-70d45f6cd61d6f9f-aaaaaa.jpeg


Napisane na Moto C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) Dziś kończymy 21 tydzień [emoji173] już?! :szok: Matko jak to leci. Kciuki za dzisiejsze wizyty :)


Ale śliczny brzuszek i jaki już ładnie zaokrąglony :) U mnie dalej taki szpiczasty.


To czekamy na fotki :) Ale już duży chłopczyk :)


[emoji110] zaciskam :) Znacie już płeć?
Prawdopodobnie dziewczynka mam nadzieję że potwierdzi[emoji2]
 
@Karla88 chcę Cię trochę zabić ale też trochę nie zabijać :D Weszłam na strone h&m i wpadłam w szał zakupowy ale dzieki Tobie zapłaciłam 160 zł mniej. Wiec nie wiem. Jestem rozdarta pomiędzy zabijaniem a dziękowaniem :D

Hahahha ja tez sobie tłumacze ze zaoszczędziłam 115,00 zł [emoji23]
Ale kupowałam tez dla corki dwie bluzki i spodnie [emoji4]
Mysle ze jak przyjdą ci rzeczy to będziesz dziękować [emoji23]
Co do rozmiarów Hm ma zawyżone 56 jest na tyle większe ze i do 62 się zmieści


16udyx8di9hvrs5t.png
 
Prawdopodobnie dziewczynka mam nadzieję że potwierdzi[emoji2]
U mnie też prawdopodobnie dziewczynka i też mam nadzieję że tak zostanie do końca [emoji7]
Co nie zmienia faktu że już bym chciała kupować ubranka dla potencjalnej córki ☹️ ale jeszcze wiele się wstrzymać. Na razie chyba zacznę kupować inne rzeczy . Jakieś pieluchy butelki czy smoczki

f2w3rjjg5fztbx1k.png


f2w3rjjg86dfwc1o.png
 
reklama
Ja mam niskie ciśnienie 90/60 cała ciąże słabo jest mi tylko w kościele [emoji23] nie wiem czemu
Ogólnie nic nie biorę ja to lekarz wie ale przed ciąża tez miałam niskie tylko teraz przepływ krwi jest szybszy dlatego odczuwamy zadyszki, duszności słabości itd.

Dzień dobry w pon ja już w pracy wczoraj byliśmy na urodzinach i nd minęła tak szybko ..




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry