reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dlatego zazdroszczę facetom... Dlaczego oni nie maja rozstępów, cellulitu i nie musza być wiecznie na diecie zeby wyglądać jak człowiek eh... Mój maz tyle je że ja gdybym pochlaniala takie ilości jedzenia jak on ro bym juz ponad 100 kg wazyla... A on nawet brzucha nie ma! I gdzie tu sprawiedliwość

0d1ysek2nd7i49el.png
U mnie jest sprawiedliwość :D Mój mąż lubi gotowac, grillować, wędzić, a do niedawna pracował jako przedstawiciel handlowy, więc cały dzień na dupie i też się pasł ;) Teraz zmienił pracę, ma dużo ruchu i nie ma czasu zajeżdżać do Maca więc zrzucił prawie 20 kg :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z rana :) Jutro połówkowe więc znów pooglądam malutką :) Dziś miałam głupie sny o porodzie. Śniło mi się, że dziecko było ułożone pośladkowo, a oni kazali mi rodzić naturalnie. Brrrr. Mam nadzieję, że nie dojdzie do takiej sytuacji i córeczka nie poda się na mamę, która właśnie tyłkiem na świat się wypięła ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pić więcej wody. :)

Mój ma na plecach. Więc jak ja dostanę na brzuchu to nie będę sama :D ale póki co nie narzekam ;) może po mamie, urodziła czwórkę i ani jednego rozstępu.

Będziemy razem nadrabiać :D bo mój dzisiaj przyjedzie koło 13 więc odkładam forum :( (będę tęsknić heh) i wyjeżdża w niedzielę
Ale w niedzielę idę do znajomej oglądać ciuszki, więc też trochę zejdzie :) a co za wycieczkę sobie zorganizowaliście ?:)

To dobrze, mina skurcze i już będzie okej.
A mówili czy będziesz musiała leżeć ? Brać leki ? I od czego tak się nasiliły ?
No z tym piciem to będzie problem, jakoś nie umiem się zmusić do picia wody :(

Dziewczyny, co kupić 5/6 latkowi ? Nie drogiego ? Nie mam pomysłów..
Hmm może jakaś gra planszowa jeśli lubi?

Co myślicie o takim daszku? Planuję kupić bo nie mam w zestawie do wózka parasolki :)
Link do: OSŁONKA PRZECIWSŁONECZNY DASZEK DO WÓZKA FILTR UV
 
Dziękuję bardzo. Jakoś ostatnio nie mam czasu na forum . Podczytuję Was czasami. U mnie wszystko ok Hania szaleje w brzuchu. Jedynie moja morfologia spadła poniżej normy mimo brania żelaza. Może macie jakieś sprawdzone sposoby na podniesienie hemoglobiny?Chętnie skorzystam.
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty

Napisane na HTC Desire 830 dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z rana :) Jutro połówkowe więc znów pooglądam malutką :) Dziś miałam głupie sny o porodzie. Śniło mi się, że dziecko było ułożone pośladkowo, a oni kazali mi rodzić naturalnie. Brrrr. Mam nadzieję, że nie dojdzie do takiej sytuacji i córeczka nie poda się na mamę, która właśnie tyłkiem na świat się wypięła ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
O której polowkowe ? Chyba nie jesteś wpisana na listę wizyt, sprawdzałam wcześniej. Chyba , że przeoczyłam :p
No nie ciekawy sen.. oby się tak nie zdarzyło.
Mi się śniło pół nocy, że idę na randkę z jakimś aktorem , nie pamiętam którym. I musiałam jeszcze siku, więc sikalam , sikalam ,sikalam, i tak długo długo , bardzo długo. Że nawet nie czułam że sikam ale było słychać :D i on tyle czekal. A ja nie mogłam opuścić toalety. Trwało to wieczność. Na szczęście się obudziłam
Z takim pełnym pęcherzem , że bałam się iść do łazienki :D
 
reklama
Do góry