reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
W niedziele ma byc jeszcze lepiej[emoji3]

0d1yskjotwwukvsu.png

mhsvvcqgf3fcp2hp.png

Aniołek[*] 8.08.2017
U mnie lepsza pogoda w sobotę ale w niedzielę też ładnie :)
 
Zależy czy mnie boli czy nie, dziś niewzielam nic bo już nie chce tyle tych lekarstw wszystkich dopóki umie wytrzymać to wolę bez leków bo wątpię żeby to wszystko było takie "obojetne "na małego

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
No bo tak sobie pomyslalam, ze moze za dluga przerwa w pidazy lekow i dlatego zawsze rano boli.

A te bole to skurcze? Czy po prostu bole brzucha? Jaka jest przyczyna? Cos Ci mowia w ogole?

0d1yskjotwwukvsu.png

mhsvvcqgf3fcp2hp.png

Aniołek[*] 8.08.2017
 
U nas w nocy pękł wężyk ciepłej wody od baterii. Zalalismy dwie sąsiadki. Jedna się zgodziła na ekwiwalent pieniężny u drugiej będzie trzeba wymalowali 3 lub 4 pomieszczenia. Czekamy na wyceny.

Wstałam dzisiaj rano, bo nie mogę mieć zbyt długich przerw między posiłkami. I muszę zmieścić w dobie 6 posiłków żeby trzustka dobrze pracowała. Takze śniadanie 7:30, o 8:30 pomiar glikemi, o 10 drugie śniadanie, o 13 obiad o 14 pomiar, o 17 podwieczorek, o 20 kolacja 1, o 21 pomiar, i o 23 kolacja numer 2.

Takie żywienie to dla mnie rewolucja. I jeszcze muszę wymyślić co zjem żeby miało niski indeks, żeby się nie znudziło i żeby było różnorodnie..... I tak przez 14 tygodni ;)
Podobnie do mnie tylko że ja ostatni zjadam i 22
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry