reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Lipcowe mamy 2018

Haha dobre :D
emoji28.png

A Młody znowu zamiast spać to fika delikatnie :p Od tego zaczętego 27 tygodnia czuję go już nawet jak siedzę co wcześniej się nie zdarzało :)
A to ty tak daleko już jestes :p to ja w sumie nie mam tak źle z ruchami, bo jak kopie to czuje czy siedzę, leżę czy stoję :) bo jak się schowa to nie wiem czy kopie ale nie czuję czy śpi
 
reklama
Zobacz załącznik 844798 Zobacz załącznik 844797 Zobacz załącznik 844797 Zobacz załącznik 844798

Nie mam swoichniestety zdjeć bo wozek będziemy dopiero odbierać czerwiec/lipiec.
Kupiliśmy Uppababy Vista w sumie nie braliśmy my go nawet pod uwagę, cena nas odstraszała;) ale był na przecenie, gdybym chciała w innym kolorze cena niestety rosła o conajmniej £200 takze stwierdziliśmy ze bierzemy ten kolor wcale nie jest taki zły:)
Super jest :) śliczny kolor :)
Fajne :D też ostatnio myślę nad ogrodniczkami, tylko zastanawiam się czy musza być typowo ciążowe ?


* Wam też pojawia się co chwilę błąd na stronie ? Nie mogę przełączyć strony lub wysłać odpowiedzi ://
 
reklama
Do góry