Marika92
Fanka BB :)
Przygotowania pełną parąWczoraj przyszły obrączki, które powiększaliśmyTeraz leżą dużo lepiej
![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Przygotowania pełną parąWczoraj przyszły obrączki, które powiększaliśmyTeraz leżą dużo lepiej
![]()
PolecamPrzygotowania pełną parąaż sama zaczynam się zastanawiać nad ślubem [emoji14]
Oj ja też polecam 14 października miałam ślub super sprawa i ten czas przed przygotowania <3Przygotowania pełną parąaż sama zaczynam się zastanawiać nad ślubem [emoji14]
17.30, a Ty?A o której masz wizytę?![]()
Nawet tak nie mysl! Musi byc dobrze. Nalezy sie Wam to!
No ja od dawna dla niebie nie mam na nic, wiec marze o tym zeby taka dodatkowa kase miec w koncu dla siebie.
Swoją drogą, do którego tygodnia można latać samolotem????
Oj kochana przestan sie juz tak bac, bo sie wykonczysz do terminu. Spokojny pewnie przez pogode, tak jak i my. Moja tez mniej ruchawa dzis.Właśnie zaczął mnie brzuch pobolewa,mały jakiś taki spokojny chyba odczuwa mój smutek i też taki bez energiiboję się jakoś tak strasznie:/
No właśnie nie pamiętam17.30, a Ty?
Mój też dzisiaj ma dzień lenia, czułam go delikatnie przez chwilkę koło 10 a teraz cisza.Oj kochana przestan sie juz tak bac, bo sie wykonczysz do terminu. Spokojny pewnie przez pogode, tak jak i my. Moja tez mniej ruchawa dzis.
Dzieki, na razie 3 razy sie napinal, ale poki co nie boli. Mam nadzieje, ze juz bedzie spokoj.A jak Ty się czujesz? Brzuszek się wyciszyl?