Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ja zaczynam 29 koncze 28Hejwitam się i dziś zaczynam 31
@Margana na która masz? Mam nadzieję że poczujesz się odrobinę lepiej ! A córeczka jak sie czuje ?Przeszlo jej ?
@oliwka_11 jak tam twoje ciśnienie ?
To odpoczywaj dzis jak najdluzej mozesz kochana :*Na 17.20. Tylko najpierw musze dojechac po mloda do przedszkola i stamtad M nas odbierze i pojedzieny juz na badanie.
Na 17.20. Tylko najpierw musze dojechac po mloda do przedszkola i stamtad M nas odbierze i pojedzieny juz na badanie.Hejwitam się i dziś zaczynam 31
![]()
@Margana na która masz? Mam nadzieję że poczujesz się odrobinę lepiej ! A córeczka jak sie czuje ?Przeszlo jej ?
@oliwka_11 jak tam twoje ciśnienie ?
W dodatku teraz wszystko zaczęło pylic :/Na 17.20. Tylko najpierw musze dojechac po mloda do przedszkola i stamtad M nas odbierze i pojedzieny juz na badanie.
Mloda jeszcze tylko czasem pokasluje. Zawsze jest tak, ze ona cos przyniesie, kilka dni i jej przechodzi, a ja sie mecze 2 tygodnie.
14.30Na ktora masz?
No dokladnie. Pora roku na pewno nie pomaga[emoji53]W dodatku teraz wszystko zaczęło pylic :/
Oby Ci szybko przeszło !