reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Hej dziewczyny,

14.06 o 8 rano przyszły na świat nasze córeczki - Ellin (2400 g) i Koral (2000g).
Są przecudowne. Koral jest bardzo malutka i potrzebuje dokarmiania i dogrzewania, ale może juz jutro wyjdziemu razem do domu.

Porod byl przez cc, ale nie bylo zle. W sumie to były to najpiekniejsze 45 minut w moim zyciu.


Zyczymu wszystkim mamusiom wytrwalosci na końcówce ciąży!
Gratulacje.
 
reklama
O jak doborze położyć sie do łóżeczka cały dzień na.nogach... zakończenie sezonu piłkarskiego mój miał i trzeba było pojechać najpierw na mecz pozniej na imprezę zmęczenie juz mnie dopadło pod koniec
 
Hej dziewczyny,

14.06 o 8 rano przyszły na świat nasze córeczki - Ellin (2400 g) i Koral (2000g).
Są przecudowne. Koral jest bardzo malutka i potrzebuje dokarmiania i dogrzewania, ale może juz jutro wyjdziemu razem do domu.

Porod byl przez cc, ale nie bylo zle. W sumie to były to najpiekniejsze 45 minut w moim zyciu.


Zyczymu wszystkim mamusiom wytrwalosci na końcówce ciąży!
Gratulacje [emoji7] cudne są [emoji173]
 
Hej ;)
Ja wczoraj miałam dość intensywne bole,parę bo parę ale chyba cis juz zaczyna się dziać ;)
Dziś na 16 wizytą ,pewnie zdejmie krążek i mogę rodzić ,ciekawa jestem ile jeszcze wytrzymam bez niego ,
 
Witajcie ;) ja mialam intensywny weekend ;D w sobote kupilismy lozeczko i wozek . w tym tyg moze przyjdzie kolyska i posciel do lozeczka ;) weekend spedzilismy rodzinnie wczoraj minal nam roczek od slubu ;) dzis na 14 wizyta. Ciekawe czy cos sie dzieje juz po odstawieniu lekow. Ale oby maly wytrzymal chociaz do czwartku ;) Milego dnia i kciuki za wizyty ;)
 
Hej dziewczyny,

14.06 o 8 rano przyszły na świat nasze córeczki - Ellin (2400 g) i Koral (2000g).
Są przecudowne. Koral jest bardzo malutka i potrzebuje dokarmiania i dogrzewania, ale może juz jutro wyjdziemu razem do domu.

Porod byl przez cc, ale nie bylo zle. W sumie to były to najpiekniejsze 45 minut w moim zyciu.


Zyczymu wszystkim mamusiom wytrwalosci na końcówce ciąży!
Gratuluję :D
Śliczne są obie [emoji7]
 
reklama
Co tu się dzisiaj taka cisza zrobiła??? Zwykle po całym dniu nieobecności miałam kilkanaście stron do nadrobienia, a dzisiaj kompletnie nic :p
Sporo dziewczyn, które wcześniej miały dość "łóżkowy" tryb życia już mają donoszoną/prawie donoszoną ciążę, i mogły zająć się np przygotowaniami ;)
 
Do góry