reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny pomóżcie co .Od początku mówiłam. Ze nie chce karmić w szpitalu nie mialam pokarmu ona płakała dawały jej butelke stwierdziłam ze juz zostaję przy butelce później płacz bo ona szuka cyca i rączki pycha do buzi ale cycki bolały bo nie odciagane grudy ból i zaczęłam smarować surytusm zeby wypalić a w pon iść do lekarze po tabletki jak bratowa sie dowiedziała to siadła na mnie ze karmic położna to samo a ja tak naprawdę nie wiem z jednej strony chce dla niej bo mi szkoda jej a z drugiej chciała bym pozbyć sie mleka juz zeby nie bolało
Nie namawiam, Twoja decyzja. Ale próbowałabym odciągać pokarm mimo wszystko.
 
Dziewczyny pomóżcie co .Od początku mówiłam. Ze nie chce karmić w szpitalu nie mialam pokarmu ona płakała dawały jej butelke stwierdziłam ze juz zostaję przy butelce później płacz bo ona szuka cyca i rączki pycha do buzi ale cycki bolały bo nie odciagane grudy ból i zaczęłam smarować surytusm zeby wypalić a w pon iść do lekarze po tabletki jak bratowa sie dowiedziała to siadła na mnie ze karmic położna to samo a ja tak naprawdę nie wiem z jednej strony chce dla niej bo mi szkoda jej a z drugiej chciała bym pozbyć sie mleka juz zeby nie bolało
Kochana tu nikt Ci nie pomoze pidjac decyzji. Musisz sama zdecydowac czy chcesz sprobowac z kp czy nie. Ja Ci moge poradzic co zrobic zeby rozhulac laktacje, ale nie podejme za Ciebie decyzji. Nie sluchaj innych tylko siebie. Jesli chcesz to sprobuj i zobacz jak sie z tym czujesz, a jesli nie czujesz sie z tym dobrze to daj spokoj, bo nie ma co sie meczyc na sile. Najwazniejsze zeby dziecko bylo najedzone. Nie wazne jakim mlekiem.
 
Dziewczyny pomóżcie co .Od początku mówiłam. Ze nie chce karmić w szpitalu nie mialam pokarmu ona płakała dawały jej butelke stwierdziłam ze juz zostaję przy butelce później płacz bo ona szuka cyca i rączki pycha do buzi ale cycki bolały bo nie odciagane grudy ból i zaczęłam smarować surytusm zeby wypalić a w pon iść do lekarze po tabletki jak bratowa sie dowiedziała to siadła na mnie ze karmic położna to samo a ja tak naprawdę nie wiem z jednej strony chce dla niej bo mi szkoda jej a z drugiej chciała bym pozbyć sie mleka juz zeby nie bolało
sproboj jeszcze odciagac a na bolace piersi oklad z zimnej kapusty z lodowki .na poczatku niestety bywa ciezko i bolesnie.podejmiesz decyzje musisz miec komfort ty i coreczka. Lubilam karmic piersia choc bywalo bolesnie ale nie mozna poddawac sie presji na butelce tez dacie rade i tez bedziesz wspaniala mama
 
Ja nie karmiłam corki wogole odciągaj masuj żeby zapalenia moe dostac ipokarm sam zaniknie u mnie właśnie tak było

To twoja decyzja i masz się czuć psychicznie dobrze bo ani położna ani bratowa z dzieckiem 24h nie jest
 
Kochana tu nikt Ci nie pomoze pidjac decyzji. Musisz sama zdecydowac czy chcesz sprobowac z kp czy nie. Ja Ci moge poradzic co zrobic zeby rozhulac laktacje, ale nie podejme za Ciebie decyzji. Nie sluchaj innych tylko siebie. Jesli chcesz to sprobuj i zobacz jak sie z tym czujesz, a jesli nie czujesz sie z tym dobrze to daj spokoj, bo nie ma co sie meczyc na sile. Najwazniejsze zeby dziecko bylo najedzone. Nie wazne jakim mlekiem.
A mozesz powiedziec jak rozhulac laktacje,tak na przyszlosc :p bo moją karmilam krotko te 14 lat temu,stracilam pokarm ze stresu i mozliwe ze z zapalenia piersi ;) bylam wtedy zielona ;) przyda mi sie to info ;)
 
reklama
20180705_200423.jpg

Takie szczęście :)
 

Załączniki

  • 20180705_200423.jpg
    20180705_200423.jpg
    42,4 KB · Wyświetleń: 562
Do góry