reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Bardzo dawno się tu nie udzielaliśmy. Mamy nadzieję , że jeszcze ktoś nas choć trochę pamięta. [emoji4]
Tak więc 12.07.18 o godz. 16.10 na świat przyszła nasza kochana córeczka Zosia [emoji7][emoji7] niestety poród musiał się zakończyć CC ze względu na brak postępu w porodzie . Co oczywiście po wszystkim bardzo nas ucieszyło ponieważ nasze słoneczko było obwiazene pępowina wokół szyi i nóżki [emoji20] ale wszystko dobrze się skończyło , a maleństwo jest całe i zdrowe.
Ważyła 2930g i mierzyła 53 cm [emoji8] i dostaliśmy 10/10 pkt [emoji4]

Nasze 10 dniowe szczęście kochane [emoji173]️[emoji173]️Zobacz załącznik 880155Zobacz załącznik 880156

Gratulacje!!

No dziewczyny widzę ze coś się mocno rusza...

U nas pierwsza noc w domu- No i w szpitalu zdecydowanie było spokojniej :) tak naprawdę od 1 do 5 maraton z karmieniem, zmiana pieluch, czkawka itp.
 
Ostatnia edycja:
Mikołaj 3700 i 55 cm. Kocham go! IMG_2013.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2013.JPG
    IMG_2013.JPG
    347,8 KB · Wyświetleń: 380
Cos ponad 20zl maz mi wlasnie kupilNo masakra ja wlasnie z askota z laktatorem wrocilam i bede walczyc. Do tego ten wspomagacz o ktorym posalas, herbatka bocianek i 3l wody dziennie minimum...rozaniec w reke i oby pomoglo
emoji6.png
p
U mnie tez leci samo, co nie zmienia faktu, ze mleka malo[emoji53]
Podczytuję was, jestem mamusia styczniowa. Też miałam ogromne problemy z kp, wspomagalam się f......erem i laktatorem, do 2 miesiąca młody wisiał na cycu non stop, okazało się że to wedzidelko przyrosniete, pojechaliśmy do chirurga, który mu je podciąl i problem z kp mamy za sobą teraz karmię 5/10 minut. Warto powalczyć o kp trzymam za was kciuki !
 
reklama
Do góry