reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Teraz zauważyłam że urwało mi to co napisałam nie wiem czemu hmmm....
Hehe to moje też dyndusie przy cycusiu jeden i drugi tak samo więc jedno ich łączy poza tym wszystkim charaktery też już widzę mają inne :) niesamowite patrzeć sobie na dzieci tak samo się je kocha i wychowuje a takie indywidualności :)
Jak poszło to ząbkowanie? Starszy mój miał za każdym razem zapalenie ucha. Zawsze po zapaleniu ucha pojawiał się ząb. Teraz nie ząbkuje hehe ma 8 lat i odpukac nie ma już problemu z uszami także chyba to było powiazane. Za to Michaś jest mega marudny i nie śpi dobrze widać już kawałek. Nawet jak sobie coś gryzie to poplakuje:/
pierwsze wyszly w grudniu, od stycznia meczymy gorne jedynki. moj starszy tez juz mial 6 zabkow w tym wieku.fakt , mam 3 dzieci i kazde inne. tylko milosc do piersi noc i dzien uwiazani do mnie wszyscy podobnie.
 
reklama
U nas wyszly dwie dolne jedynki, teraz wychodza gorne. Z dolnymi tragedi nie bylo mloda byla bardziej marudna, drugi zbiegl sie z choroba wiec ciezko stwierdzic jak ja zab meczyl
 
u nas generalnie gorsze spanie, marudzenie, ostatnio wrecz krzyki, czeste kupy, wysypka wokol buzi, problemy z jedzeniem ... wlasnie, daje mu jedzenie to wyrzuca a wszystko inne gryzie! dzis nawet usilowal wozek w sklepie, wanne, wanienke, lozeczko ... a jedzenie lata!
wlasnie u nas tez widac kawalek tego zabka i to ladnych pare dni.
 
U nas już właśnie dolna jedynka jest i miała straszny wodnisty katar 5 dni aż się ząb nie przebił. Teraz idą kolejne jedynki i narazie jest dobrze. Bardzo pomaga jej jak sobie pogryzie chrupka. Z jedzeniem posiłków jest ok ale pije znacznie mniej mleka. We wtorek ma bilans ciekawe ile wazy.
 
No właśnie mój zaczął mieć katar i marudzi strasznie widzę już biały ząbek ale jeszcze jest jakby nie całkiem na zewnątrz raczej równo z dziaslem nie daje sobie dobrze zajrzeć och ale ciężko kręci się w nocy i ciężko mu cycac z tym noskiem A jak odciągam to tak płacze jakbym mu krzywdę robiła
U nas już właśnie dolna jedynka jest i miała straszny wodnisty katar 5 dni aż się ząb nie przebił. Teraz idą kolejne jedynki i narazie jest dobrze. Bardzo pomaga jej jak sobie pogryzie chrupka. Z jedzeniem posiłków jest ok ale pije znacznie mniej mleka. We wtorek ma bilans ciekawe ile wazy.
 
U nas już 6 zębów :) A od 3+4 miesięcy młody kiepsko śpi :/ budzi się po godzinie po zaśnięciu, śpi max do 23 i potem to już pobudki nawet co godzinę, nie wiem co mu się porobiło.
 
U nas już 6 zębów :) A od 3+4 miesięcy młody kiepsko śpi :/ budzi się po godzinie po zaśnięciu, śpi max do 23 i potem to już pobudki nawet co godzinę, nie wiem co mu się porobiło.

U nas dolne jedynki a górne tez już idą. Czym karmisz ? Moja mała zawsze spała cała noc ostatnio tez budziła się w nocy często. Teraz na noc dostaje mleko z kaszka i znowu przesypia od 20-6 max 7.
 
U nas mam wrażenie, że zęby idą od 4 miesiąca i jeszcze nie wyszły :-)) Młoda jeszcze nie siedzi, nie stoi, raczkuje do tyłu. W dzien jest masakra że spaniem w nocy jakoś śpi, mam około 3 pobudek ;-) Cycusiuje bardzo krótko, ssie 2-3 minuty, je troszkę więcej łyżeczek pokarmów stałych.W trzy miesiące przybrała 800 gram. Ja schizuje na punkcie tego jedzenia ale lekarz mówi,że jest ok.
 
U nas mam wrażenie, że zęby idą od 4 miesiąca i jeszcze nie wyszły :-)) Młoda jeszcze nie siedzi, nie stoi, raczkuje do tyłu. W dzien jest masakra że spaniem w nocy jakoś śpi, mam około 3 pobudek ;-) Cycusiuje bardzo krótko, ssie 2-3 minuty, je troszkę więcej łyżeczek pokarmów stałych.W trzy miesiące przybrała 800 gram. Ja schizuje na punkcie tego jedzenia ale lekarz mówi,że jest ok.

Na spokojnie moja ma 9 miesięcy i teraz jej wyszły i wychodzą wszystkie jedynki. Przez tydzień zrobiła straszny postęp tez się martwiłam ze nic nie potrafi tylko kręciła się z brzucha na plecy nawet do tylu nie szła, a dzisiaj siedzi, raczkuje, bije cały czas brawo.
 
reklama
Czy Wasze dzieciaczki podczas ząbkowania miały katar? Przy pierwszym dolnym była woda z nosa teraz idą górne i już od wczoraj lejący się katar. Gorączki nie ma. Czy możliwy taki katar przy ząbkowaniu ? Jutro idziemy do pediatry żeby osłuchała ja.
 
Do góry