reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Szczerze gratuluję to wspaniale musisz być na samym poczateczku?
Mój Starszak też Nikoś :) bardzo współczuję chorobska i tego co się z nią wiąże. Pobyt w szpitalu też nie należał do przyjemnych z pewnością. Najważniejsze że wiadomo co i jak będzie tylko lepiej!

Niedługo nasze dzieci skończą roczek a dopiero co się urodziły tak szybko to leci.
Mały ma ostra astmę oskrzelowa alergie zwiewna i skurna przez to od stycznia byliśmy ponad 2 miesiące w szpitalu w najgorszym momencie niko piszczal podczas oddychania ciągle bierze mnóstwo sterydów w domu po 5 inchaliacji na dzień dzisiejszy 3 mały potrafi dać w kość niera znie mam siły się odzywać ale mnie bardzo motywuje praca dużo bliżej 4 km od domu większe pieniądze spokuj w każdej chwili mogę wyjść jechać do domu jak coś się dzieje jestem jedyną polka a szef mnie tak polubił że po macierzyński oferuje mi stała pracę i dostanę swój zespół praca w ciepłym wogule jakoś taka spokojniejszy jestem w niej ale teraz ta ciąża troszkę wszystko pomieszala naradzie przeżywam ciąże i nie ryzygnuje z pracy przejdą emocje zacznę zastanawiać się jak wszystko ogarne
 
reklama
strasznie dlugo w tym szpitalu, okropnosc!
moj starszak astmatyk ale od kilku lat dosc spokojnie jest A zaczal w wieku 8 mcy.
matko a kto ci pomaga z Nikosiem? pamietam moj maz mial klopot zostac z malym przy astmie...
 
Mama tata siostry zaangażowali się wszyscy ale moja mama spierdolila sprawę z inchalacja która robiła na siłę masakra teraz ma uraz i nichce cały czas płaczę przy niej
 
Mama tata siostry zaangażowali się wszyscy ale moja mama spierdolila sprawę z inchalacja która robiła na siłę masakra teraz ma uraz i nichce cały czas płaczę przy niej
ojej to faktycznie nieciekawie z mama ale super, ze masz taka pomoc i oparcie w rodzinie. pewnie, ze taki szkrabik to rozkochal w sobie wszystkich na zaboj!
a babcia bedzie musiala powoli jakos przekonac malego do siebie.
 
reklama
Do góry