reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Witam:)
Trzymam kciuki za wizytujące dziś. Ja jeszcze nie mogę się zebrać z łóżka, dziś jedziemy do knajpy z okazji moich urodzin:) nie miałam weny przygotowywać nic w domu, a mamy niedaleko miejsce gdzie serwują dania z ziemniaków, już czuję smak placka po węgiersku mmmm:) J pojechał po kawałek ciacha żeby teściów poczęstowac i gotowe:) i mam rozkminę, że nigdy nie spodziewałam się , że dopiero mając 28 lat będę spodziewać się pierwszego dzidziusia:( Czy są na forum kobietki, które są po inseminacji lub in vitro?
100 lat :)
 
reklama
Sto lat.

Ja właśnie w drodze. U mnie to co prawda 1h w jedną stronę a nie 2, ale też trochę to trwa. Jakaś zdenerwowana jestem.
Kciuki za Wasze wizyty.
 
Ja się proboje podniesc I jechać na wizytę. Ta ciąża chyba by mnie bardziej cieszyła gdybym nie musiała zapitalac 2h w jedną stronę na wizytę.
Dziś mam jakiś taki dziwny humor. Nic mi nie pasuje
Ja tez 2h muszę jechać.

Ja o 14 mam wizytę.

Trzymam kciuki za reszte [emoji8]
 
Ojej uważaj na siebie. Może się przesiliłaś tym spacerkiem.
Mam nadzieję że to to. Ale stres jest straszny ostatnie poronienie też się zaczęło od plamien tylko wtedy ciaza biochemiczna a ty juz 2 trymestr.
A co uważacie o orgazmie lechtaczkowym w ciąży. Może zaszkodzić?
 
Witajcie :) obudzilo mnie słoneczko i aż żyć się chce :) Małego zawiozlam do przedszkola a teraz z córcią zajadamy śniadanie :) tzn juz zjadłyśmy.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

Ennis ja mam do lekarza ponad 90 km w jedną stronę więc też jadę dość długo - tyle że samochodem.

Fajnie że czujecie ruchy maluszków. Ja chyba jeszcze nic nie czuje - czasem jakiś delikatny uścisk ale to chyba jelita nie dziecko :( mam nadzieję, że tam wszystko OK bo do wizyty jeszcze tydzień mi został.

Co do zgagi to w pierwszej ciąży nie mialam ani razu ale brzuch miałam naprawdę nisko to może dlatego. W drugiej mialam tą pileczkę :D ładniejszy i zgrabniejzy brzuszek ale ostatnie 2 miesiące zgaga dawała mi nieźle popalić. Zobaczymy jak teraz. Wczoraj zjadłam tą bulkę z surowką i pikantnym sosem na wieczór to miałam zgagę w nocy ale nie taką straszną - spać w każdym razie mogłam :)
 
Ja wczoraj poczułam takie jakby bąbelki w dole brzucha, ale nie jestem pewna czy to to. [emoji6]

Mam nadzieję że to to. Ale stres jest straszny ostatnie poronienie też się zaczęło od plamien tylko wtedy ciaza biochemiczna a ty juz 2 trymestr.
A co uważacie o orgazmie lechtaczkowym w ciąży. Może zaszkodzić?
W zdrowej ciąży nie powinno szkodzić [emoji846]
 
Mam nadzieję że to to. Ale stres jest straszny ostatnie poronienie też się zaczęło od plamien tylko wtedy ciaza biochemiczna a ty juz 2 trymestr.
A co uważacie o orgazmie lechtaczkowym w ciąży. Może zaszkodzić?
Będzie dobrze - tylko oszczędzaj się. Z tego co slyszalam jeśli ciąża przebiega prawidłowo to każdy orgazm wskazany :D niestety to nie z doświadczenia wiem.
 
Odebrałam wynik ft4. Jest w normie. 1,32 przy normie 0,93-1,70. Endokrynologa nie ma dzisiaj więc nie podeszłam z wynikiem ale chyba jest ok nie?
 
Ja tez 2h muszę jechać.

Ja o 14 mam wizytę.

Trzymam kciuki za reszte [emoji8]
Sto lat.

Ja właśnie w drodze. U mnie to co prawda 1h w jedną stronę a nie 2, ale też trochę to trwa. Jakaś zdenerwowana jestem.
Kciuki za Wasze wizyty.
Może by pomogło gdyby moje wizyty nie były na 10 rano i nie musiałabym wstawać o 6 [emoji34] tyle dobrego że jutro chłop mnie zawiezie bo usg na 9 se wymyślili
 
reklama
Odebrałam wynik ft4. Jest w normie. 1,32 przy normie 0,93-1,70. Endokrynologa nie ma dzisiaj więc nie podeszłam z wynikiem ale chyba jest ok nie?
ja robiłam ft3 ft4 i anty TPO (wsio w normie) jak raz mi wyszlo TSH podniesione i endokrynolog stwierdziła, że jest OK. Tsh lubi szaleć tutaj tylko kwestia czy mialaś kiedys problemy z tarczycą? Bo to wtedy endokrynolodzy inaczej patrzą. Ja nigdy z nia nie mialam problemu ale mam teraz powtórzyć TSH ide w następnym tygodniu.
 
Do góry