reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja z witamin biorę kwas foliowy, wit D i jod. Ale chyba muszę poszukać jakieś witaminy dla ciężarnych gdzie będzie wszystko w jednej tabletce. [emoji1]
Do tego euthyrox.
Na USG? Po wymiarach, to jest bardzo szacunkowa waga.
A, bo dziewczyny podają tak dość dokładnie gramy i mnie to zastanawiało. [emoji6]
 
Bo USG podaje dokładnie, tylko co z tego jak to waga wg USG, a nie faktyczna. Wystarczy,że lekarz zaznaczy milimetr dalej i już kilkanaście gramow poooszlo.
 
Ja z witamin biorę kwas foliowy, wit D i jod. Ale chyba muszę poszukać jakieś witaminy dla ciężarnych gdzie będzie wszystko w jednej tabletce. [emoji1]
Do tego euthyrox.
A, bo dziewczyny podają tak dość dokładnie gramy i mnie to zastanawiało. [emoji6]
Pregna Plus ma to wszystko w jednej tabletce do tego jeszcze żelazo.
 

Załączniki

  • 15495666276521528506593.jpg
    15495666276521528506593.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 51
Sprawdziłam sobie cukoer a tu 3.1 (56)nigdy takiego niskiego nie miałam [emoji33][emoji33] dobrze ze zaraz obiad ale będę sprawdzać
 
Zaiste moge ostro chrzanic dzis. I pieprzyc rowniez.

Lodow chce.

I 6 godzin snu ciagiem.

I jednorozca.

Lody i sen może by się jakoś zorganizowało ale z jednorożcem może być problem. Musi koniecznie być?[emoji848]

Niezly plan. Moge wyczesywac ogony i polerowac rogi. Serio. Taki business plan to ja rozumiem.

Ja też się zgłaszam na ochotnika[emoji4]

Ja czasem czytam dwa razy, bo ktoś kogoś cytuje, a ja nie widziałam tego cytowanego [emoji85] produkcja taka,że jak mam pracę, to nie ogarniam
Ja nie pracuje a też czasami nie ogarniam.


Ja z witamin biorę kwas foliowy, wit D i jod. Ale chyba muszę poszukać jakieś witaminy dla ciężarnych gdzie będzie wszystko w jednej tabletce. [emoji1]
Do tego euthyrox.
A, bo dziewczyny podają tak dość dokładnie gramy i mnie to zastanawiało. [emoji6]

Program wylicza na podstawie wymiarów i tyle, ale nie jest to dokładne wyliczenie i trzeba się liczyć z błędem. Dużo zależy od lekarza wykonującego usg.

Co do in vitro to ja jestem na tak i tyle w tym temacie ode mnie.

Przy pierwszym dziecku chciałam oddać krew pępowinowa do ogólnie dostępnego banku krwi pepowinowej ale położnej wyleciało to z głowy a ja byłam padnięta po porodzie. Prywatnego bankowania nie przewiduje. Zgłębiałam temat i wyrobiłam sobie swoją opinie. Każdy ma prawo do swojej.

Zacznę sobie chyba robić na lodowce listę z tym co „przez Was” chciałabym zjeść. A potem się do Was zgłoszę po dofinansowanie na trenera personalnego po porodzie[emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Lody i sen może by się jakoś zorganizowało ale z jednorożcem może być problem. Musi koniecznie być?[emoji848]



Ja też się zgłaszam na ochotnika[emoji4]


Ja nie pracuje a też czasami nie ogarniam.




Program wylicza na podstawie wymiarów i tyle, ale nie jest to dokładne wyliczenie i trzeba się liczyć z błędem. Dużo zależy od lekarza wykonującego usg.

Co do in vitro to ja jestem na tak i tyle w tym temacie ode mnie.

Przy pierwszym dziecku chciałam oddać krew pępowinowa do ogólnie dostępnego banku krwi pepowinowej ale położnej wyleciało to z głowy a ja byłam padnięta po porodzie. Prywatnego bankowania nie przewiduje. Zgłębiałam temat i wyrobiłam sobie swoją opinie. Każdy ma prawo do swojej.

Zacznę sobie chyba robić na lodowce listę z tym co „przez Was” chciałabym zjeść. A potem się do Was zgłoszę po dofinansowanie na trenera personalnego po porodzie[emoji23][emoji23][emoji23]
Ja tak samo [emoji23] dziś na obiad mam kebaba I frytki bo chodzą za mną od 3 dni bo ktoś co chwilę o kebabach[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry