reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Dzień dobry ciężarówki [emoji4]

Smacznej kawki dla tej która pije z rana. Dla mnie dzień bez kawy to dzień stracony.

@ada tez bym tak zrobiła z takim "osobnikiem". Masakra. Bezmózgi. Jeszcze kobieta kobiecie, i rodzina...


@jagodka dacie radę i będziecie dużą rodzinka. Ciekawe swoją drogą jak u mnie by zareagowali na 4, a mój P chce dwójkę swoich a to dopiero będzie nasze pierwsze hihi.
 
Ale dziś napisaliście !!! Prawie jak książkę cała przeczytać [emoji23]

My po USG , maleństwo nie chciało pokazać co ma między nóżkami ale za to wiemy ze wszystko jest idealnie z maleństwem tak jak powinno
Zobacz załącznik 940927
Super [emoji3590] gratuluję udanej wizyty. Szkoda że maleństwo się chowa. Ile do następnego usg?
Wiem, a My kobiety jesteśmy bardzo silne i damy ze wszystkim rade, a zwłaszcza jak to dotyczy Naszych dzieci. [emoji5]
Miłej pracy, ja tez uciekam.
Rano wstaje, mała do żłobka i znowu zabiegany dzień.
Kolorowych snów wszystkim życzę. [emoji6]
Dasz radę a córcia pomoże[emoji8]
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy jakoś człowiekowi tak lżej na sercu się robi , ale niestety słowa bardzo bolą i mimo że ktoś ci powie 100 razy że Cię kocha a raz że jesteśmy do niczego to jakos te zle słowa zapadają w pamieci:(

U nas to jest bardzo planowane dziecko przemyślane przez kilka miesięcy , mieszkamy sami mamy duży dom , podwórko nikt nas nie utrzymuje i to jest naprawdę dla mnie pełnia szczęścia cudowny mąż , dwóch zdrowych synów i teraz córcia aby zdrowie było to nic więcej do szczęścia nie potrzeba [emoji173] no może mniej takich ludzi co sprawiają przykrość.
Takich ludzi nie potrzeba w naszym życiu, dlatego po prostu olewac ich opinię i najlepiej z podniesioną głową pokazywać swoje szczęście.
 
Dzień dobry. Właśnie Was doczytałam. Damy radę Dziewczyny wszystkie. W nas jest siła i jesteśmy tu od tego żeby się wspierać w trudnych chwilach. Za Wszystkie bardzo mocno trzymam kciuki i wierzę że Wam się wszystko pomyślnie poukłada.

Ja też jestem po przejściach. Kiedyś napiszę więcej. Teraz mam cudownego męża, wspaniała córkę i drugie dziecko w drodze i wreszcie jestem szczęśliwa. Cieszę się że w pewnym momencie życia zdecydowałam się na wielką zmianę i zaryzykowalam. Opłaciło się [emoji813]

Miłego dnia dla Wszystkich. Dziś bez słoneczka u mnie. Mam nadzieję że jednak wyjdzie :)
 
Podziwiam Twoja mamę.
Tez znam dużo takich osób, w rodzinie tez są. Ja akurat mieszkanie mam, prace także finansowe zabezpieczenie jest, to się nie martwię o to. Nie chciałam nigdy takiego życia dla moich dzieci, ale opowiem Wam swoją ‚historie’ na zamkniętym.
Muszę dać rade, a staram się nie denerwować i myśleć pozytywnie.
Nie martw się ją też zostalam sama z 1.5 rocznym dzieckiem z dnia na dzień bez pracy bez żadnych pomysłów na życie. Wtedy myślałam ,że świat mi się wali ale dziś cieszę się z tego co się stało 7 lat temu.
 
reklama
Współczuję tych głupich komentarzy otoczenia. Najlepiej się tym nie przejmować. Po mnie to spływa, mam wywalone kompletnie, co kto myśli i mówi na temat moich wyborów życiowych. Bo to moje życie, a nie kogoś innego.
Weekend za rogiem! Nareszcie! [emoji5]
 
Do góry