reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dzień dobry wszystkim :) piękne słońce za oknem , A wrócił z nocki i przyniósł mi śniadanko do łóżka ;) zaraz wstaje i jadę na szmateks bo dziś dostawa nowej odzieży niemowlęcej może coś fajnego wychacze:p
 
reklama
Dzień dobry wszystkim :) piękne słońce za oknem , A wrócił z nocki i przyniósł mi śniadanko do łóżka ;) zaraz wstaje i jadę na szmateks bo dziś dostawa nowej odzieży niemowlęcej może coś fajnego wychacze:p
Powodzenia na zakupach :)

U nas też wreszcie wyszło słoneczko i od razu przyjemniej. Niestety sąsiad wierci od rana i już mnie głowa rozbolała. Piję kawkę.
 
Zapomniałam dodać że to pierwsza ciąża. Także świeżak jestem :D Właśnie siedzę w pracy i się tak zastanawiam czy któraś z Was była w takiej sytuacji co ja. Pracuje na zastępstwo w urzędzie, z tego co wiem dziewczyna, która zastępuje wraca w lipcu. Trochę jestem przerażona, wiec chętnie kogoś wysłucham z takim problemem. I wybaczcie jak było coś już takeigo poruszane ale znaleźć nie mogę. :baffled:
 
200 postów do nadrobienia [emoji85][emoji85][emoji85] Macie tempo. Młody w żłobku, ja idę na trening, a później będę nadrabiać co tam u Was. Miłego weekendu i kciuki jeśli ktoś ma dziś wizytę :)
 
A ja jak nic się spóźnię do szpitala [emoji33][emoji33][emoji24][emoji24] korek jak uj i jeszcze sztorm. Chciałam jechać wcześniej ale mój facet oczywiście po co? Zdążysz masz 5 minut... Ta kuźwa... 15 minut do wizyty a my dalej pod domem bo korek
 
Zapomniałam dodać że to pierwsza ciąża. Także świeżak jestem :D Właśnie siedzę w pracy i się tak zastanawiam czy któraś z Was była w takiej sytuacji co ja. Pracuje na zastępstwo w urzędzie, z tego co wiem dziewczyna, która zastępuje wraca w lipcu. Trochę jestem przerażona, wiec chętnie kogoś wysłucham z takim problemem. I wybaczcie jak było coś już takeigo poruszane ale znaleźć nie mogę. :baffled:
masz umowę na zastepstwo czy na czas okreslony do lipca? Ta druga w Twoim przypadku bylaby lepsza...
 
Co do słońca to wyślijcie trochę bo u mnie się właśnie sztorm zaczął czy inny cud natury i pizga [emoji85][emoji85]
 
reklama
Do góry