@Misty29
Póki co wstrzymujemy się od kupowania typowo dziewczęcych rzeczy, chociaż korci
@Marta86♧
U nas raczej to dedukcja niż przeczucie

A było u Was jednoznacznie widać siusiaka?
Poczytałam trochę Wasze dzisiejsze posty. Nasz samochód też musi iść do warsztatu. Mąż już obdzwonił kilka i niestety ale naprawa zapowiada się kosztownie. Nie napiszę Wam o jaką część chodzi, bo tak się znam na technice, że nie udało mi się zapamiętać ani co to za część ani do czego służy. Za to cenę naprawy zapamiętałam tak dobrze, że mnie mdli za każdym razem, gdy o niej pomyślę.
Co do dostawek do stania to u naszych znajomych sprawdzają się wyśmienicie.
W koszulach nocnych spać nie umiem, bo mi się podwijają i mam w nich notorycznie gołą pupę. Dlatego zasadzam się na koszulę typu rozpinana tunika zakrywająca pupę i do tego spodnie od piżamy.
Temat reagowania na rodzeństwo to u nas temat rzeka (z meandrami), więc spróbuję znaleźć czas na napisanie coś na ten temat wieczorkiem.