reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
U mnie dwa razy potwierdzony chłopczyk. We wtorek połówkowe i zobaczymy czy się nic nie zmieniło. Już się nastawilam na synka do pary z córką :)
 
Ooo tez masz termin na 31.07?? Super! Ja czuję, ze to będzie i tak sierpień :p
U mnie podobno dziewczynka ale polowkowe dopiero 21 03 To zobaczymy czy się potwierdzi. Trochę różowych bodziakow kupilam. Ja podejrzewam ze u mnie to raczej lipiec bedzie. Myślę że będzie cc ale pewności nie mam :-) . Starsza córkę moja pierwsza urodziłam ostatniego lipca A termin miałam na 12 08 :-)
 
Moja pierwsza, dzisiaj jest 17w6d.. także czekam :)
Ja też jestem w pierwszej ciąży, i pierwsze ruchy poczułam w 19w3d:) Wieczorem leżąc, dosyć nisko, takie uczucie jakby rybka przepływała, można to dobrze wyczuć pod ręką :) Niedługo u Ciebie również będą!
 
Ja obecnie jestem w 20 tygodniu to moja druga ciaza ruchy czuje juz od 15 tygodnia a od tygodnia widac juz na brzuszku ruchy malego☺
 
Ja też jestem w pierwszej ciąży, i pierwsze ruchy poczułam w 19w3d:) Wieczorem leżąc, dosyć nisko, takie uczucie jakby rybka przepływała, można to dobrze wyczuć pod ręką :) Niedługo u Ciebie również będą!
U mnie 18+5 i od trzech dni cos tam czuje[emoji16] i tez wieczorem jak leze na plecach ;)
 
reklama
Do góry