reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

byłam w tesco śliczne są te ciuszki i wcale nie drogie, czekam na przelew i jade drugi raz. łóżeczko mam od brata i tyle, a i ten pierwszy fotelik od siostry mojego m
Ja bardzo te rzeczy lubię - nie wiem jak teraz z jakością bo dawno nie kupowalam nic ale wcześniej były fajne gatunkowo - takie przyjemne w dotyku :) też się wybieram popatrzeć - najlepiej "polować" na promocje :)
 
reklama
byłam w tesco śliczne są te ciuszki i wcale nie drogie, czekam na przelew i jade drugi raz. łóżeczko mam od brata i tyle, a i ten pierwszy fotelik od siostry mojego m

Tesco ma bardzo fajną gatunkowo bawełnę, polecam zdecydowanie :) Co do fotelika to pamiętaj, że one mają datę ważności, łupiny chyba 5 lat - sprawdź na naklejce z homologacją. No i warto zawsze sprawdzić czy to porządny fotelik, który dobrze wypada w crashtestach czy tzw antymandat. Jestem zdania, że oszczędzić można na wózku, ciuchach i innych duperelach, ale nie na bezpieczeństwie.
 
Trzymam kciuki za wizytujące dziewczyny :D ja byłam wczoraj wieczorem i niby wszystko jest ok. Sprawdziliśmy twarzyczkę i wszystko jest na miejscu dzięki temu nie będę musiała iść na powtórne 3D. Dowiedziałam się też, że będę mieć cesarkę ze względu na ostatnią operację endometriozy i .... się trochę uspokoiłam. Jakoś ta wiedza że już wiem co mnie czeka podziałała kojąco.
Co do wyprawki to zakupiłam wanienkę na stojaku, torbę XXL, żeby zmieściła potrzeby wszystkich dzieci hi hi, płyn do mycia butelek, spioszki 56, bujaczek z fisher price i czekają na mnie do odbioru jeszcze ciuszki na lato. W tym miesiącu bedę sie rozglądać za butelkami i stanie pewnie na avent natural. Już miałam zakupić tomee teepie ale okazało się że mają kołnierz, Który trzeba zakładać między butelkę i smoczek. Wolałabym tego uniknąć bo ostatnio miałyśmy avent z tym kołnierzem i jak się ktoś spieszył i źle go założył to zawartość wylewała sie przy karmieniu :hmm:
 
Trzymam kciuki za wizytujące dziewczyny :D ja byłam wczoraj wieczorem i niby wszystko jest ok. Sprawdziliśmy twarzyczkę i wszystko jest na miejscu dzięki temu nie będę musiała iść na powtórne 3D. Dowiedziałam się też, że będę mieć cesarkę ze względu na ostatnią operację endometriozy i .... się trochę uspokoiłam. Jakoś ta wiedza że już wiem co mnie czeka podziałała kojąco.
Co do wyprawki to zakupiłam wanienkę na stojaku, torbę XXL, żeby zmieściła potrzeby wszystkich dzieci hi hi, płyn do mycia butelek, spioszki 56, bujaczek z fisher price i czekają na mnie do odbioru jeszcze ciuszki na lato. W tym miesiącu bedę sie rozglądać za butelkami i stanie pewnie na avent natural. Już miałam zakupić tomee teepie ale okazało się że mają kołnierz, Który trzeba zakładać między butelkę i smoczek. Wolałabym tego uniknąć bo ostatnio miałyśmy avent z tym kołnierzem i jak się ktoś spieszył i źle go założył to zawartość wylewała sie przy karmieniu :hmm:
Super, że wszystko OK :) Wyprawke tez juz masz pokaźną :)
Czyli już wiesz, że urodzisz przed terminem :) zawsze to taka pewność co będzie :)
 
reklama
Trzymam kciuki za wizytujące dziewczyny :D ja byłam wczoraj wieczorem i niby wszystko jest ok. Sprawdziliśmy twarzyczkę i wszystko jest na miejscu dzięki temu nie będę musiała iść na powtórne 3D. Dowiedziałam się też, że będę mieć cesarkę ze względu na ostatnią operację endometriozy i .... się trochę uspokoiłam. Jakoś ta wiedza że już wiem co mnie czeka podziałała kojąco.
Co do wyprawki to zakupiłam wanienkę na stojaku, torbę XXL, żeby zmieściła potrzeby wszystkich dzieci hi hi, płyn do mycia butelek, spioszki 56, bujaczek z fisher price i czekają na mnie do odbioru jeszcze ciuszki na lato. W tym miesiącu bedę sie rozglądać za butelkami i stanie pewnie na avent natural. Już miałam zakupić tomee teepie ale okazało się że mają kołnierz, Który trzeba zakładać między butelkę i smoczek. Wolałabym tego uniknąć bo ostatnio miałyśmy avent z tym kołnierzem i jak się ktoś spieszył i źle go założył to zawartość wylewała sie przy karmieniu :hmm:
Ile minęło od operacji?
 
Do góry