reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja mam 3kg na plusie i tak stoję póki co. Ale chętnie wrąbałabym wszelkie mcdonaldy świata, więc te 3kg to zawdzięczam tylko diecie cukrzycowej [emoji23][emoji23] Marta, masz sposób na faceta [emoji12] u mnie niestety wagi pilnuje położna, więc nie ma szans żeby na niej nie stanąć :)
Nie masz czego się bać ;) ja juz mam z 8 kg na plusie, ale od kwietnia przechodzę na lekkostrawną i zdrową (czyt. Mniej tłuczącą) dietę. Kilogramy to raz, ale głównie chodzi mi po upychane w trzewiach jelita, które juz majà problem, by pracować jak należy. Nie chcę ich dodatkowo obarczać.
[emoji23][emoji23] We krwi mi płynie sałata. Szkoda, że nie w portfelu [emoji23][emoji23]

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji857][emoji857]
 
Ja teraz jak byłam u lekarza to mi wprost powiedział, że ręce i buzia ok. Ale dupa i cyce urosły fest od poprzedniej wizyty i abym tyle nie jadła [emoji85]
 
Nie masz czego się bać ;) ja juz mam z 8 kg na plusie, ale od kwietnia przechodzę na lekkostrawną i zdrową (czyt. Mniej tłuczącą) dietę. Kilogramy to raz, ale głównie chodzi mi po upychane w trzewiach jelita, które juz majà problem, by pracować jak należy. Nie chcę ich dodatkowo obarczać.


[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji857][emoji857]
No co Ty święta idą a Ty ma dietę przechodzisz [emoji12]
 
Ja się Wielkanocy zawsze bardziej boję. Jajka z majonezem ..... [emoji23]
No zawsze najgorsza dieta na święta. A my się zalapalysmy i na Boże Narodzenie i Wielkanoc :) dla mnie gorsze to pierwsze zawsze bo jakoś więcej pyszności wtedy. Teraz może uda się jakoś powstrzymać. Też planuje od wiosny trochę zmienić odżywianie tylko coś ta wiosna nie może na dobre przyjść :) No i więcej ruchu, spacerów itp ale musi być pogoda.
 
reklama
Tak, przed staraniem o dziecko, i na kazdej wizycie mam badania kontrolne niby wszystko jest w porzadku a jednak cos doskwiera

W ciąży już tak jest ze czasami tu czasami tam zakłuje czy zaboli. Myśle ze powinnaś porozmawiać na następnej wizycie ze swoim lekarzem ale raczej nie ma powodów do zmartwień[emoji4][emoji4]
 
Do góry