reklama

Lipcowe mamy 2019

Myslniczek

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A ja leżę i się zastanawiam, czy najpierw zrobić ciasto, czy sałatki... To dopiero rozkmina życia Muszę zdążyć ze wszystkim do południa, bo czeka mnie sprzątanie a to wymaga drzemki Mam dzień lenia... A tyle do roboty. Dobra, ponarzekałam

Też mam wrażenie, że brzuch mi zabiera z ud. Mam nadzieję, że to nie złudzenie optyczne Ale dzisiaj 23+5 i od 2 tygodni nie przytyłam ani grama.
Hahaha no ekstra tez bym tak chciała

Ja chcialam dziś zrobić muffinki kupiłam sobie wczoraj foremki. Ale podobno pogora fatalna wiec nawet do sklepu sie nie rusze. A chłop musi zrobić przegląd w aucie a potem do pracy.

reklama

Veni92

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A ja dziś z okazji rozpoczęcia 24 tygodnia byłam w piekarni po ptysie i Mirinde bo mi się w nocy śniło, że jadłam i po przebudzeniu miałam tak wielką ochotę, że nie było zmiłuj

Myslniczek

Rozwiązania
0
A ja dziś z okazji rozpoczęcia 24 tygodnia byłam w piekarni po ptysie i Mirinde bo mi się w nocy śniło, że jadłam i po przebudzeniu miałam tak wielką ochotę, że nie było zmiłuj
Mmmn smaka robisz . mi dalej chodzą po głowie rurki z bitą śmietaną.
Ale leżę i mowie do mojego dziecka ze przestaje jesc i witaminki muszą mu wystarczyć.

Okiennica

Rozwiązania
0
U mnie 5 kg na plusie, ale że w pierwszym trymestrze najpierw te 5kg wyrzygałam, to w sumie osiągnęłam na razie wagę startową. Przy czym ostatnie 3kg przybyło mi przez 3 tygodnie.
Moja dietetyczka mówi, że ok. Myślałam, że w brzuchu przybyło mi z piętnaście centymetrów, bo tak mi ostatnio bebzon wyszedł, ale pani dietetyk pomierzyła mnie i wyszlo, że te 3kg to tylko 1cm w bicepsie, 3cm w brzuchu i 2cm w biodrach. Reszta bez zmian.

Tyle, że ja miałam wagę startową pewnie o jakieś 30kg wyższą od większości z Was i na starcie miałam obwód brzucha trzycyfrowy ;-)
Staram się pilnować z jedzeniem, bo raz że ta cukrzyca ciążowa, dwa po prostu już mi ciężko, a trzy każdy zbędny kilogram więcej to większe obciążenie dla trzustki.

eMkaa.

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny ;-) Mój termin to przełom lipca i sierpnia, więc stwierdziłam, że i z Wami się przywitam lipcowe mamusie. :)

eMkaa.

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Nazywam się Monika, mieszkam na wsi niedaleko Zakopanego razem z narzeczonym (za tydzień już mężem :D). Ogólnie mieliśmy brać ślub kościelny 8 czerwca 2019. Wszystko było dopięte na ostatni guzik praktycznie, a tu taka niespodzianka. Stwierdziliśmy, że weźmiemy cywilny szybciej, a kościelny odłożymy na później. Nie chciałam się tak forsować i raczej nie miałabym siły na taką imprezę pod koniec ciąży. Prawdę mówiąc nie umiem opowiadać o sobie.

Według mojej ginekolog będziemy mieli córeczkę. :) Ciąża przebiega dobrze, od początku nie miałam żadnych dolegliwości, a brzucha w sumie nie widać specjalnie. Z wyprawki mamy wózek, kupiony przez szczęśliwych dziadków swojej pierwszej wnuczki, czyli moich rodziców.

O - i chyba właśnie pierwszy raz córa dała o sobie znać. :)

Althea

Rozwiązania
0
Nazywam się Monika, mieszkam na wsi niedaleko Zakopanego razem z narzeczonym (za tydzień już mężem :D). Ogólnie mieliśmy brać ślub kościelny 8 czerwca 2019. Wszystko było dopięte na ostatni guzik praktycznie, a tu taka niespodzianka. Stwierdziliśmy, że weźmiemy cywilny szybciej, a kościelny odłożymy na później. Nie chciałam się tak forsować i raczej nie miałabym siły na taką imprezę pod koniec ciąży. Prawdę mówiąc nie umiem opowiadać o sobie.

Według mojej ginekolog będziemy mieli córeczkę. :) Ciąża przebiega dobrze, od początku nie miałam żadnych dolegliwości, a brzucha w sumie nie widać specjalnie. Z wyprawki mamy wózek, kupiony przez szczęśliwych dziadków swojej pierwszej wnuczki, czyli moich rodziców.

Witaj

reklama

Myslniczek

Rozwiązania
0

To gratulacje corki ;) i ślubu :)

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test