reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Witaj i gratulacje ;) a byłaś może na grupie na fb rozsądne panny młode ? :) bo mam wrażenie ze historie już słyszałam ;)
Nie, akurat na tej grupie mnie nie było. ;) Może komuś się przytrafiło coś podobnego. :D Też mi niedługo połówkowe wypadają, też się nimi stresuję.
 
Cześć eMkaa. Piąteczka, 10lat temu byłam w takiej samej sytuacji. Sala, zespol, fotograf, ślub w kościele zaklepany na wrzesień i co? Zaszłam w ciążę z terminem na koniec sierpnia [emoji23] hajtnelismy się w kwietniu, wzięliśmy cywilny, a w listopadzie już kościelny i ochrzciliśmy córkę na tej samej mszy:) i to była bardzo dobra decyzja, ciąża była zagrożona i miałabym całe wesele do tyłu, a tak to całkiem nieźle się bawiłam
 
reklama
Do góry