reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Pink power!!
Reszta przyjedzie kurierem
 

Załączniki

  • B2DA79BA-DD3B-4A9E-B18D-D081E866F4F0.jpeg
    B2DA79BA-DD3B-4A9E-B18D-D081E866F4F0.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 134
  • 524317EE-6FD5-45D5-8117-8C2C1B5C36A1.jpeg
    524317EE-6FD5-45D5-8117-8C2C1B5C36A1.jpeg
    733,2 KB · Wyświetleń: 121
reklama
Si.kat gratuluję córeczki! Piękne te ciuszki, też poleciałam po sukienkę jak potwierdzili mi płeć maluszka [emoji6]

Jak już wcześniej dziewczyny pisały rozważ zmianę lekarza jak masz możliwość. Trzymam kciuki[emoji4]
 
Tak mam możliwość zmiany lekarza, wszystko rozwiąże się w środę :)
Ale miałam dzisiaj cudowny dzień achhh <3

Jak u Was dziewczyny samopoczucie?? Brzuszki rosną?? :)
 
Ojjj tak, brzuszki zdecydowanie rosną, (dowód w załączniku ;) maleństwo kopie w dole brzuszka a to cieszy :)
Jutro idę na połówkowe więc proszę trzymajcie kciuki :)

Czy któraś z doświadczonych już mam używała może wózka z firmy Cybex i mogłaby napisać coś o nich ? Czy są warte swojej ceny?
 

Załączniki

  • IMG_20190302_180604321.jpg
    IMG_20190302_180604321.jpg
    398,5 KB · Wyświetleń: 156
Ojjj tak, brzuszki zdecydowanie rosną, (dowód w załączniku ;) maleństwo kopie w dole brzuszka a to cieszy :)
Jutro idę na połówkowe więc proszę trzymajcie kciuki :)

Czy któraś z doświadczonych już mam używała może wózka z firmy Cybex i mogłaby napisać coś o nich ? Czy są warte swojej ceny?
Super brzuch! I fotel w tle też [emoji6]
 
reklama
Ojjj tak, brzuszki zdecydowanie rosną, (dowód w załączniku ;) maleństwo kopie w dole brzuszka a to cieszy :)
Jutro idę na połówkowe więc proszę trzymajcie kciuki :)

Czy któraś z doświadczonych już mam używała może wózka z firmy Cybex i mogłaby napisać coś o nich ? Czy są warte swojej ceny?
Pięknaaa brzuchatka
Trzymamy, trzymamy !!
 
Do góry