reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja tez już nadrabiam. 22+1 i 4 kg do przodu. ;)
Ojojoj.... Nie dogonisz nas [emoji23][emoji23]
Na pewno będzie wszystko dobrze

Tak jest! Moja szkoła!! Pozdrawiam z nad pudełka ptasiego mleczka :D
Gdybym wczoraj przeczytała to bym Cie pozdrowiła znad chałwy, Monte i pepsi [emoji16] ot, taka kolacja [emoji14]
Edit: nie jem takiej kolacji codziennie, żeby ktoś nie pomyślał ze jakieś pato [emoji23]
 
Hej ja po glukozie o smaku pomarańczowym, dało się wypić i utrzymać chociaż szarpnęło parę razy ale i tak spodziewałam się że będzie znacznie gorzej. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
 
Trzymam kciuki za wizytujące dziewczyny i czekam na info :)

Ja na glukozę w przyszłym tyg.. akurat razem z koleżanka będziemy robić, wiec może we dwie będzie raźniej ;/
 
No mam już po 5 sztuk, pajace, body i półśpiochy na 56. Nie znalazłam żadnej ładnej czapeczki i myślę nad dresowym kombinezonem z h&m. Tylko nie wiem, czy 62 brać od razu. No i coraz bardziej mi się podoba wózek aero tutis navy. Tylko czytam na ceneo i ma 3,5 gwiazdki. Ktoś już ma upatrzony taki, albo na żywo oglądał?
 
reklama
To trzeba się umawiać u Ciebie? U mnie po prostu idziesz, dajesz skierowanie i pijesz. A piłam już w 3 różnych labo ;) W szpitalnym nawet nie musiałam się zmieścić w czasie ich pracy z tymi 2 godzinami.
Tak bo do lekarza i na badania chodze z pakietu pzu i musze sie przez nich umówić do jednej z ich placówek.
 
Do góry