reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

No mam już po 5 sztuk, pajace, body i półśpiochy na 56. Nie znalazłam żadnej ładnej czapeczki i myślę nad dresowym kombinezonem z h&m. Tylko nie wiem, czy 62 brać od razu. No i coraz bardziej mi się podoba wózek aero tutis navy. Tylko czytam na ceneo i ma 3,5 gwiazdki. Ktoś już ma upatrzony taki, albo na żywo oglądał?
Ja nie mam jeszcze nic, myślę że w maju zacznę szał zakupowy.
 
reklama
Ja wzięłam siostrę do towarzystwa to czas szybko minął na pogaduszkach.
Idealnie u mnie się tak złożyło, ze razem z koleżanka z pracy jesteśmy w ciąży, dzieli nas tydzień różnicy, no i należymy do tej samej przychodni :):);) Także może być wesoło pod laboratorium8-):p

No mam już po 5 sztuk, pajace, body i półśpiochy na 56. Nie znalazłam żadnej ładnej czapeczki i myślę nad dresowym kombinezonem z h&m. Tylko nie wiem, czy 62 brać od razu. No i coraz bardziej mi się podoba wózek aero tutis navy. Tylko czytam na ceneo i ma 3,5 gwiazdki. Ktoś już ma upatrzony taki, albo na żywo oglądał?

Kurde ja na 56 mam może jakieś 2 bodziaki, szczerze to nie mam zamiaru kupować więcej, jak ja się urodziłam to miałam 68 cm (tak wszyscy się dziwili, ze długie dziecko) mój narzeczony ponad 60 cm..także coś czuje, ze ubranka 56 mi się w ogólne nie przydadzą :dry: ale okaże się w praktyce.. najwyżej tatuś z babcia będą kupować na cito :D
 
Dziewczyny jestem po połówkowych. Mam pytanie ile u Was trwało takie badanie USG? Pani powiedziała, że wszystko ok, zrobiła podstawowe pomiary i jakoś tak szybko to trwało, może z 5 min. I teraz nie wiem czy tak powinno być i zaufać czy nie iść jeszcze prywatnie.

Ale na 100% chłopak, 426g ciałka ;)
 
Dziewczyny jestem po połówkowych. Mam pytanie ile u Was trwało takie badanie USG? Pani powiedziała, że wszystko ok, zrobiła podstawowe pomiary i jakoś tak szybko to trwało, może z 5 min. I teraz nie wiem czy tak powinno być i zaufać czy nie iść jeszcze prywatnie.

Ale na 100% chłopak, 426g ciałka ;)
Gratuluję chłopczyka. U nas to na pewno 20 minut do 30 trwało. Badala wszystkie narządy po kolei, przepływy, itp.
 
Dziewczyny jestem po połówkowych. Mam pytanie ile u Was trwało takie badanie USG? Pani powiedziała, że wszystko ok, zrobiła podstawowe pomiary i jakoś tak szybko to trwało, może z 5 min. I teraz nie wiem czy tak powinno być i zaufać czy nie iść jeszcze prywatnie.

Ale na 100% chłopak, 426g ciałka ;)
U nas też napewno dłużej. Wszystko po kolei sprawdzała. Narządy itp.
 
U nas połówkowe trwało koło 30 minut. Myślałam, że te babki przed gabinetem to mnie wzrokiem zjedzą :) Co do ubrań to ja mam dużo na 56 i 62. Moje dzieci rodziły się niby po 56cm a tak naprawdę oboje topili się w 56... No a że większość ubranek trafiłam okazyjnie to nie będzie mi żal jak nie ubiorę dziecku ani razu :) Cała wyprawka ubrankowa 56-86 wyniosła mnie łącznie 117zł. Moja szwagierka ma synka, młody ma prawie 2 miesiące i teraz zaczyna wyrastać z 62. A Urodził sie 56cm i 3600g.
 
Dziewczyny jestem po połówkowych. Mam pytanie ile u Was trwało takie badanie USG? Pani powiedziała, że wszystko ok, zrobiła podstawowe pomiary i jakoś tak szybko to trwało, może z 5 min. I teraz nie wiem czy tak powinno być i zaufać czy nie iść jeszcze prywatnie.

Ale na 100% chłopak, 426g ciałka ;)
Moje trwało ok 30min. Dostałam taki opis. Wszystko pokazane, wytłumaczone.
Jeśli masz obawy to dla świętego spokoju idz prywatnie ;)
20190321_150535.jpeg
 
Dziewczyny jestem po połówkowych. Mam pytanie ile u Was trwało takie badanie USG? Pani powiedziała, że wszystko ok, zrobiła podstawowe pomiary i jakoś tak szybko to trwało, może z 5 min. I teraz nie wiem czy tak powinno być i zaufać czy nie iść jeszcze prywatnie.

Ale na 100% chłopak, 426g ciałka ;)

U mnie ok 20 min :)
Byłam prywatnie, jeżeli chodzi o badania prenatalne to każde robię na swój koszt. Lekarz sprawdza każdy narząd, na sam koniec dostałam wydruk z opisem oraz 3 zdjątka :)
Gratuluje syneczka ;*
 
reklama
Dziewczyny jestem po połówkowych. Mam pytanie ile u Was trwało takie badanie USG? Pani powiedziała, że wszystko ok, zrobiła podstawowe pomiary i jakoś tak szybko to trwało, może z 5 min. I teraz nie wiem czy tak powinno być i zaufać czy nie iść jeszcze prywatnie.

Ale na 100% chłopak, 426g ciałka ;)
Nie sugeruj się czasem trwania usg a dokładnością pomiarów. Doświadczony ginekolog w dobrych warunkach i z dobrym sprzętem może się uwinąć z badaniem w kilka minut.
 
Do góry