reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja leżałam z 15-20min a potem jeszcze opis robiła itd. Sprawnie jej dość szło ale też musiała część poprawiać, szukać bo się wiercilo. Być może z dobrym refleksem do złapania zdj potrafią szybciej.
 
U mnie około 15-20min chyba, ale w 10 min pewnie też dałby radę jeśli dziecko by współpracowało i wszystko pokazywało od pierwszego przyłożenia głowicy. Jeśli specjalista jest dobry i sprzęt przyzwoity to możliwe w tak krótkim czasie, zwłaszcza przy zdrowym dziecku, gdzie żadnych odstępstw nie ma. Ale jeśli mama czuje niedosyt lub ma wrażenie, że badanie było niedokładne to jasne, że warto powtórzyć u specjalisty z certyfikatem :)
 
@Miiodzio ja również dzisiaj miałam polowkowe. Trwało około 20 minut ale wydaje mi się że tylko dlatego że nagrywał na płytę i chciał żeby coś na niej było. Zdecydowanie 5 minut wystarczające jest żeby zmierzyć wszystko tak jak trzeba. U mnie moment wszystko pomierzyl. Kości, sprawdził serduszko, nerki, glowke po kilka razy w dodatku zdjęcia robił w 3D ale to tylko dlatego że za coś te 300 zł się płaci. Jak dzieciątko współpracuje to sprawnemu oku dużo czasu nie potrzeba. Pójdziesz prywatnie to jeszcze zobaczysz ale nie martw się:-)

U mnie po polowkowych dobrze. Córcia pozostaje córcia:-) ma 450g
 
@Dolore Który to tydzień? Matko boska, jak patrzę na zdjęcia dziewczyn, które są mniej więcej w tym samym tygodniu, to zaczynam się martwić, bo mój brzuch to taki mały się wydaje... Bez ubrań czegoś się dopatruje, ale w ciuchach już gorzej. Siostrze mojego M., której dość dawno nie widziałam, to prawie gały z orbit wyszły i nie dowierzała, że wyglądam, jak wyglądam.

Co do wózka - najpierw chcieliśmy kupić jakiś markowy, polecany przez inne mamy, ale żaden mi się nie podobał wizualnie... A i kółka nie takie, jakbym chciała. I w końcu kupiliśmy jakiś "no name" i po pierwszych testach wypada bardzo dobrze. :D I wygląda fajnie.


22 tydzień :) a mi wszyscy dookoła mówią że mam mały brzuch jak na ten etap ciąży :p mi się też wydaje że jest całkiem duży więc kwestia indywidualna :) jak widać nie jestem jakiejś drobnej postury więc brzucholek widać :) a jak są Panie drobniutkie to i brzuszek pewnie i mniejszy ;)

Ja już też jestem po połówkowym. Dziękuję za trzymanie kciuków :) Nasz Tomeczek ma już 500 g i wszystko wyszło w badaniu ok ( trwało ono z 20 minut ale lekarz był gadatliwy i z 5 minut to opowiadał dowcipy ;)).
A jak tam u Was dziewczyny zleciał dzień ? Czy jeszcze jest jakaś po połówkowych i nie chwaliła się wynikami? :)
 
No to gratulacje :)
22 tydzień :) a mi wszyscy dookoła mówią że mam mały brzuch jak na ten etap ciąży [emoji14] mi się też wydaje że jest całkiem duży więc kwestia indywidualna :) jak widać nie jestem jakiejś drobnej postury więc brzucholek widać :) a jak są Panie drobniutkie to i brzuszek pewnie i mniejszy ;)

Ja już też jestem po połówkowym. Dziękuję za trzymanie kciuków :) Nasz Tomeczek ma już 500 g i wszystko wyszło w badaniu ok ( trwało ono z 20 minut ale lekarz był gadatliwy i z 5 minut to opowiadał dowcipy ;)).
A jak tam u Was dziewczyny zleciał dzień ? Czy jeszcze jest jakaś po połówkowych i nie chwaliła się wynikami? :)
 
22 tydzień :) a mi wszyscy dookoła mówią że mam mały brzuch jak na ten etap ciąży :p mi się też wydaje że jest całkiem duży więc kwestia indywidualna :) jak widać nie jestem jakiejś drobnej postury więc brzucholek widać :) a jak są Panie drobniutkie to i brzuszek pewnie i mniejszy ;)

Ja już też jestem po połówkowym. Dziękuję za trzymanie kciuków :) Nasz Tomeczek ma już 500 g i wszystko wyszło w badaniu ok ( trwało ono z 20 minut ale lekarz był gadatliwy i z 5 minut to opowiadał dowcipy ;)).
A jak tam u Was dziewczyny zleciał dzień ? Czy jeszcze jest jakaś po połówkowych i nie chwaliła się wynikami? :)
Super :-)
 
reklama
Do góry