reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Moja mała akrobatka 600 gr (wczoraj w nocy czkała na górze, dzisiaj rano główka na dole :-) :)).
Szyjka nie sprawdzona, wymiarów nie przyuważyłam, ale wszystko w porządku. Następna wizyta przed świętami, 18 kwietnia.
No i glukoza do zrobienia tak do 28 tc.

IMG_20190322_100014403.jpg
 
reklama
Moja mała akrobatka 600 gr (wczoraj w nocy czkała na górze, dzisiaj rano główka na dole :-) :)).
Szyjka nie sprawdzona, wymiarów nie przyuważyłam, ale wszystko w porządku. Następna wizyta przed świętami, 18 kwietnia.
No i glukoza do zrobienia tak do 28 tc.

Zobacz załącznik 953951
Wygląda jak mały elfik na tym zdjęciu :)
Duża juz :) super ze wszysyko dobrze :*
 
Gratuluję udanych wizyt!

Ja mam dziś słabszy dzień. Poszłam na spacer ale szybko musiałam z niego wrócić bo brzuch zaczął pobolewać i zadyszkę złapałam. Weszłam na chwilę do Rossmanna to mi się duszno zrobiło więc musiałam szybko wyjść. Chyba resztę dnia w domu spędzę. Dobrze że mam prawie gotowy obiad. Krokiety ;)
 
Gratuluję udanych wizyt!

Ja mam dziś słabszy dzień. Poszłam na spacer ale szybko musiałam z niego wrócić bo brzuch zaczął pobolewać i zadyszkę złapałam. Weszłam na chwilę do Rossmanna to mi się duszno zrobiło więc musiałam szybko wyjść. Chyba resztę dnia w domu spędzę. Dobrze że mam prawie gotowy obiad. Krokiety ;)
Hahaha bo zaraz naprawde do Ciebie przyjadę coś zjesc [emoji14]
 
Ja po wizycie na razie u położnej. Od początku ciąży 7kg na plusie. U mnie w domu na wadze 79 tutaj 81. A miałam zmieścić się w 80 do porodu :/ buuuu nawet nie wiem od czego te kg :-)
 
Ja po wizycie na razie u położnej. Od początku ciąży 7kg na plusie. U mnie w domu na wadze 79 tutaj 81. A miałam zmieścić się w 80 do porodu :/ buuuu nawet nie wiem od czego te kg :-)
U mnie jsst odwrotnie. Zawsze na wizycie mam kilo, dwa mniejszą wagę niż w domu, ale niestety wychodzi na to że moja jest prawdziwa. Za to w karcie ciąży to lepiej wygląda ;)
 
Śliczny [emoji7] ja nic nie dokupowałam najwyżej na jesień jak będę bardziej ogarnięta już z tematem i co się przyda :) napewno uchwyt na napój + coś do wieszania torebki. A ty coś dokupowałaś?
Przy krawężnikach i innych wertepach wszystko co przymocujesz do wózka może Ci przeszkadzać. Moim zdaniem wygodniej brać zakręcaną butelkę i korzystać z kosza pod gondolą :)

Trzymam kciuki za wizytę:-) ja mam dziś na 11:45 do mojego gina. Daj znać jak po wizycie. Co do wagi to nie przejmuj się ja dziś poproszę aby najpierw zmierzyła mi ciśnienie A nie ważyła. Bo potem to może z tym ciśnieniem być różnie :-D
U nas pielęgniarka nie ulega takim prośbom i twardo najpierw każe stanąć na wadze a potem mierzy ciśnienie ;) Próbowałam ją podejść już z różnych stron ale ona swoje :-p

Moja mała akrobatka 600 gr (wczoraj w nocy czkała na górze, dzisiaj rano główka na dole :-) :)).
Szyjka nie sprawdzona, wymiarów nie przyuważyłam, ale wszystko w porządku. Następna wizyta przed świętami, 18 kwietnia.
No i glukoza do zrobienia tak do 28 tc.

Zobacz załącznik 953951
Gratulacje!
 
22 tydzień :) a mi wszyscy dookoła mówią że mam mały brzuch jak na ten etap ciąży :p mi się też wydaje że jest całkiem duży więc kwestia indywidualna :) jak widać nie jestem jakiejś drobnej postury więc brzucholek widać :) a jak są Panie drobniutkie to i brzuszek pewnie i mniejszy ;)

Ja już też jestem po połówkowym. Dziękuję za trzymanie kciuków :) Nasz Tomeczek ma już 500 g i wszystko wyszło w badaniu ok ( trwało ono z 20 minut ale lekarz był gadatliwy i z 5 minut to opowiadał dowcipy ;)).
A jak tam u Was dziewczyny zleciał dzień ? Czy jeszcze jest jakaś po połówkowych i nie chwaliła się wynikami? :)

Gratulacje[emoji4][emoji4]

Hej dziewczyny.

Czekam sobie w kolejce do lekarza od godziny a lekarza jeszcze nie ma.
Pomyślałam, że was pocieszę. U położnej dzisiaj, tj 23 tc +13 kg. :yes: Więc chyba jestem na podium, niechlubnym :wink:

U nas prenatalne też trwały 5 min :wink:

Będziemy grupowo zrzucać po porodzie[emoji6]

@moliwa co u Ciebie? Jak wyniki?

Już raz ja wywoływałam na forum ale bez odzewu[emoji20]

Moja mała akrobatka 600 gr (wczoraj w nocy czkała na górze, dzisiaj rano główka na dole :-) :)).
Szyjka nie sprawdzona, wymiarów nie przyuważyłam, ale wszystko w porządku. Następna wizyta przed świętami, 18 kwietnia.
No i glukoza do zrobienia tak do 28 tc.

Zobacz załącznik 953951
[emoji4][emoji4][emoji4]
 
reklama
Ja po wizycie na razie u położnej. Od początku ciąży 7kg na plusie. U mnie w domu na wadze 79 tutaj 81. A miałam zmieścić się w 80 do porodu :/ buuuu nawet nie wiem od czego te kg :-)

Ja właśnie też osiągnęłam wagę, która sobie założyłam do porodu. ;)
7 kg, to świetny wynik. :D
Tak jak dziewczyny piszą, będziemy zrzucać po.
 
Do góry