reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Cześć Dziewczyny :)
Wiem że ten temat był już poruszany, ale mogłybyście powiedzieć na jaki laktator ostatecznie się zdecydowałyście? Znajome polecają mi najbardziej dwa: Lovi Expert Elektryczny lub Medela Swing, oba podobnie wychodzą cenowo. Macie jakieś doświadczenie który lepiej kupić? :)

Miłego dnia!

Dzisiaj dotarł Lovi Expert elektryczny. Jeszcze go nie rozpakowałam. Nie wiedziałam, który kupić i padło na ten.

Dziewczyny a z jakiej firmy pieluchy zamierzacie kupić lub już macie? jaka firma najlepsza?

Pampers.

Dziękuję dziewczyny za tyle dobroci. [emoji8][emoji175]

Oby jutro było lepiej. :) Dzisiaj od rana mamy dzień raczej złych wiadomości, a do tego mam takie bóle jak chodzę, że wrzuciłam na szybko do prania i suszenia szlafrok oraz pokazałam mojemu M. gdzie w razie czego mam rzeczy do szpitala dla mnie i małego.
Swoją drogą jak dalej tak będzie to jutro chyba pojadę to skontrolować do szpitala, bo wszystko przypomina mi dokładnie moje samopoczucie przed pierwszym porodem (od rana miałam takie bóle, a o 23:30 zaczęły się skurcze porodowe).

Mam nadzieję, że to wszystko przez chorobę i stres dzisiejszego dnia...

Musisz się stresować taką sytuacją.
Trzymam kciuki, żeby było wszystko w porządku.
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za tyle dobroci. [emoji8][emoji175]

Oby jutro było lepiej. :) Dzisiaj od rana mamy dzień raczej złych wiadomości, a do tego mam takie bóle jak chodzę, że wrzuciłam na szybko do prania i suszenia szlafrok oraz pokazałam mojemu M. gdzie w razie czego mam rzeczy do szpitala dla mnie i małego.
Swoją drogą jak dalej tak będzie to jutro chyba pojadę to skontrolować do szpitala, bo wszystko przypomina mi dokładnie moje samopoczucie przed pierwszym porodem (od rana miałam takie bóle, a o 23:30 zaczęły się skurcze porodowe).

Mam nadzieję, że to wszystko przez chorobę i stres dzisiejszego dnia...
Betty dawaj znać czy wszystko u Ciebie ok. Jak tam się czujesz dzisiaj?
 
Bardzo Wam dziękuję! Lovi Expert zamówiony :)

Dużo dużo zdrowia dla wszystkich na tej końcówce:) Chodzicie na ktg? U nas zaczął się 33 tydzień, ale jeszcze nie miałam... Następna wizyta za trochę ponad tydzień, może wtedy.

Miłego dnia!
 
Bardzo Wam dziękuję! Lovi Expert zamówiony :)

Dużo dużo zdrowia dla wszystkich na tej końcówce:) Chodzicie na ktg? U nas zaczął się 33 tydzień, ale jeszcze nie miałam... Następna wizyta za trochę ponad tydzień, może wtedy.

Miłego dnia!
Ja dziś mam ale u mnie 36 tydzień
 
Hej Dziewczyny :)
Dziękuję za Wasze kciuki i życzenia - chyba pomogły. :) Późno wieczorem wzięłam ciepłą kąpiel i się wyciszyło. Nie mniej przyznam Wam, że miałam stracha jak doszedł okropny ból pleców.
Póki co do minimum ograniczam chodzenie i na poważnie zacznę się oszczędzać. Jeszcze niech malutki nacieszy się brzuszkiem, bo do lipca to jednak kawałek czasu. :)
 
reklama
Bardzo Wam dziękuję! Lovi Expert zamówiony :)

Dużo dużo zdrowia dla wszystkich na tej końcówce:) Chodzicie na ktg? U nas zaczął się 33 tydzień, ale jeszcze nie miałam... Następna wizyta za trochę ponad tydzień, może wtedy.

Miłego dnia!
Dzis miałam pierwsze.
Ale tylko dlatego ze w przychodni robią przed wizytą. W innych nie ma.
 
Do góry