reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

W jakim celu chcesz używać podgrzewacza? Do swojego mleka? To lepsza kąpiel wodna. Mi podgrzewacz zawsze grzał tak,że się robił wrzątek i musiałam studzić [emoji35] a słoiki potem grzalam w mikrofalówce normalnie
Tak, do mleka. Jakoś nie jestem przekonana do tej mikrofali kurcze... Czyli podgrzewacze też nie za bardzo?
 
reklama
Dziewczyny, czy macie jakieś doświadczenie w kwestii podgrzewaczy do butelek? Wiem że będę musiała się w taki zaopatrzyć, ale zupełnie nie mam pojęcia który. Czytałam o Philips Avent i Nanobebe, czy mogłybyście mi doradzić? :)
Ja używałam przy dwójce i teraz też zamierzam. Firmę miałam zawsze jakąś tanią natomiast ważne było żeby podgrzewacz miał funkcję w domu i w samochodzie. Bardzo nam to było przydatne w podróżach. Co do ustawiania temperatury to faktycznie ta na 40 st była według mnie za mocna więc po prostu pokrętło w dół i ustawiałam na taką temp jaką uważałam za dobrą. Teraz mam firmę sisi baby ale zepsuła się opcja samochodowa i pewnie trzeba będzie kupić nowy jak będziemy już jeździć na wycieczki :D
 
Obiecałam Wam wrzucić zdjęcia wózka jak już go złożymy - w końcu mieliśmy czas. [emoji28]

IMG_7841.jpg
IMG_7843.jpg


W słońcu cudownie się mieni.

Fotelik mamy w taki sam wzór, ale M. już zdążył zamontować go w samochodzie, więc zdjęcia nie mam. [emoji85]

Teraz tylko się zastanawiam jaką torbę do niego kupić. [emoji848]
 
Najpierw zobaczę, jakie dziecko mi się urodzi - czy ciepłolubne, zimnolubne, kocykolubne itd. i wtedy będę ubierać i na bieżąco sprawdzać, czy jest ok.
Dokładnie też jestem zdania że najpierw muszę zapoznać się ze swoim maluszkiem i zobaczyć w czym będzie czuła się najlepiej. Spakowałam do torby różne ubranka na długi rękaw i krótki bo sama nie wiem jak ubrać dziecko. Zresztą zobaczę co położna powie na temat ubrania dziecka na wyjście ze szpitala.
 
Ja słyszałam i czytałam, że dobrze jest, kiedy dziecko ma luźną koszulkę zamiast opinającego body/pajaca na czas gojenia pępka. W sumie brzmi logicznie. Dlatego tak rozważam jednak, żeby brać pod uwagę t-shirt.
 
reklama
Dziewczyny czy macie zalecenie udać się do psychologa? Na ostatniej wizycie ginekolog powiedział mi że weszło nowe rozporządzenie i trzeba mieć papierek o odbytej wizycie:/

I czy powtarzałyście teraz pod koniec badania np. HBs?
Nie wiem też czy do anestezjologa wystarczy mi badanie ATTP bo potrzebne jest badanie układu krzepnięcia krwi. Jak jest u Was?
 
Do góry