reklama

Lipcowe mamy 2019

Okiennica

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jest jeszcze kilka wypróbowanych sposobów opuść ramiączka stanika w dół tak by piersi bardziej zwisały i pokarm mógł napłynąć pij dużo wody ng i pobudzaj piersi. Wiadomo najlepiej działa dzidziuś ale w razie jak nie można go mieć przy sobie to też pomoże
Dlaczego woda niegazowana?

reklama

LolaLolina

Rozwiązania
0
Tak teraz czytamy z mężem odnośnie laktacji. Ja w 5h po porodzie straciłam gdzieś 2,5-3 l krwi. Przetoczyli mi 2. Czyli to co miałam w org zniknęło.

Jestem jak w jakieś próżni. Cały czas chce mi się płakać, choć wiem że to nie koniec świata.

Trzymam kciuki, żeby żadnej z Was się nie przytrafiło.

Justella

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Tak teraz czytamy z mężem odnośnie laktacji. Ja w 5h po porodzie straciłam gdzieś 2,5-3 l krwi. Przetoczyli mi 2. Czyli to co miałam w org zniknęło.

Jestem jak w jakieś próżni. Cały czas chce mi się płakać, choć wiem że to nie koniec świata.

@LolaLolina jeśli dobrze doczytałam to ty je rodzilaś naturalnie, czy mi cos naprawde sie źle zrozumiało? Skad taka strata krwi, choc wiem ze sie zdarza, moja szwagierka miala po sn taka historie.Wszystko dobrze sie skonczylo, pamietam ze karmila synka.Rob jak radzily dziewczyny, patrz na dziewczynki, jak nie mozesz ich brac i laktatorem walcz.Ja nie jestem ekspertem bo z moimi bliźniakami to odnioslam porażke, jesli chodzi o karmienie moim mlekiem.Teraz tak łatwo nie poddam się.Trzhmaj sie , pamietaj z każdym dniem coraz lepiej.
@Betty93 jak ty sie masz? TY juz jestes w szpitalu, bo cos pamietam ze mialas kolo 18.06 tam zawitać.Jsk sie masz? Przykre , ze mama tak zrobila, jesli obiecała ze zostanie z coreczka Wasza..

LolaLolina

Rozwiązania
0
@LolaLolina jeśli dobrze doczytałam to ty je rodzilaś naturalnie, czy mi cos naprawde sie źle zrozumiało? Skad taka strata krwi, choc wiem ze sie zdarza, moja szwagierka miala po sn taka historie.Wszystko dobrze sie skonczylo, pamietam ze karmila synka.Rob jak radzily dziewczyny, patrz na dziewczynki, jak nie mozesz ich brac i laktatorem walcz.Ja nie jestem ekspertem bo z moimi bliźniakami to odnioslam porażke, jesli chodzi o karmienie moim mlekiem.Teraz tak łatwo nie poddam się.Trzhmaj sie , pamietaj z każdym dniem coraz lepiej.
@Betty93 jak ty sie masz? TY juz jestes w szpitalu, bo cos pamietam ze mialas kolo 18.06 tam zawitać.Jsk sie masz? Przykre , ze mama tak zrobila, jesli obiecała ze zostanie z coreczka Wasza..
Rodziłam naturalnie. Krwotok zrobił się 5’h po porodzie. Lekarze twierdzą, że to problemy z krzepliwością. Ale czujemy że oni nie mówià prawdy, pytani nie patrzą w oczy. Ja się już tego nie dowiem. Zrobimy co możliwe, ale jest smutek i poczucie żeblekarze dali ciała w tej i innych kwestiach

Aguu

Rozwiązania
5
Krew masz już zapewne uzupełnioną. Mleczko robi się na bieżąco więc będzie dobrze ;) Zdrówka dla Was

Dolore

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Właśnie @Betty93 jak tam u Ciebie ?
Lekarz określił się czy trzeba będzie robić CC czy stawia raczej na sn? :)

.jagódka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0

Daj sobie czas. Jeśli potrzebujesz, skontaktuj się z cdl, może trochę psychicznie postawi Cie na nogi. Jeśli masz w znajomych kogos z trudna sytuacja lub historia kp to też warto gadać, takie kobiety zazwyczaj mają swoje sposoby i spore pokłady siły;) ściskam!

Justella

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Rodziłam naturalnie. Krwotok zrobił się 5’h po porodzie. Lekarze twierdzą, że to problemy z krzepliwością. Ale czujemy że oni nie mówià prawdy, pytani nie patrzą w oczy. Ja się już tego nie dowiem. Zrobimy co możliwe, ale jest smutek i poczucie żeblekarze dali ciała w tej i innych kwestiach
Juz bylo, minęlo nie ma co roztrzasac, ale podziwiam cie.Bliźniaki w 34 t.c. sn hmm ciekawe.Ja niech kazdy gada co chce, nie podjelabym sie.
Nie martw sie juz i walcz o mleczko dla tych ślicznotek.

reklama

eMkaa.

Rozwiązania
0
@trawuzs
No my to dopiero na początku małżeńskiej drogi. ;) Ogólnie nie mogę powiedzieć złego słowa na mojego M. Ale też mam wrażenie, że mnie w tych kwestiach nie zrozumie nigdy. ;) I to jest denerwujące, bo akurat teraz tego zrozumienia potrzebuję.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019