reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
U nas na wsi, to wszyscy mają chyba wszystko w dupie. :D Ostatnio pojechałam do Krakowa z mężem i stałam w Sinsayu dobre kilkanaście minut w kolejce, bo wyprzedaże i też nikt mnie nie puścił, a jednak widać, że ta moja ciąża to dziecko, a nie jakaś tam spożywcza. :p Chyba tylko przy okazji badania krwi w Diagnostyce kazali mi wejść bez kolejki, na co jakiś starszy pan się oburzył. Pominę już fakt, że wg numeracji i tak była moja kolej.

@Betty93 Przybij piątkę. Ja jeszcze nie mam żadnych skurczy, ale mimo to nie umiem sobie wyobrazić bólu przy porodzie. Boję się, że będzie jeszcze gorzej, bo się nakręcam, a mogę jednak znieczulenia nie dostać.
 
U mnie Rossmanny zazwyczaj super i zwykle sami wołają do kolejki.
Chociaż raz miałam taką sytuację, że czekałam tam z koszykiem w długiej kolejce, ale było tyle ludzi, że kasjerka nawet nie miała szans mnie zauważyć, a jak wyszłam ze sklepu, to mi się przypomniało, że nie wzięłam jednej rzeczy. Nie miałam siły drugi raz stać w tej kolejce i podeszłam od razu do kasjerki z pytaniem czy mi skasuje od razu tylko tą jedną rzecz. Na to Pani zaczęła tłumaczyć, że jak się inne osoby w kolejce zgodzą itd. to ok. Powiedziałam, że jestem w ciąży i pani stwierdziła, że w takim razie bez problemu mnie od razu obsłuży.

Myślę, że czasem kasjerzy są tak zmęczeni i zarobieni, że nawet nie mają ochoty rozglądać się po ludziach, skoro w 7 miesiącu nie zauważyła, że jestem w ciąży:)
 
reklama
Do góry