reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
@Iwona 1986 gratulacje!:)

Dużo zdrówka:)

Jest ciekawa, czy zdążyłaś zaliczyć tą wizytę u lekarza, która miałaś w planach na dzisiaj i czy przed odejściem wód miałaś jakieś inne oznaki porodu:)
Rano odszedł czop i nic poza tym, żadnych bóli i dolegliwości, po 16 poczułam się zmęczona i poszłam poleżeć. Jak wstałam po pół godzinie to zaczęło coś lecieć myślałam z początku że to siku nie utrzymałam, ale zaraz była kolejna dawki nie pachniało jak siku. Siostra zawiozla mnie na IP. Akurat dyżur miał mój lekarz co prawda co 18 ale był że mną cały czas do wyjścia małej.
 
Lilianka
 

Załączniki

  • IMG_20190625_070829.jpg
    IMG_20190625_070829.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 223
reklama
Hej o 17 odeszły wody a o 22,05 na świecie pojawiła się Lilianka z wagą 3170 i 54 cm długości. Poród siłami natury z rozcięciem krocza bo główka nie chciała przejść przez spojenie łonowe. Było ciężko ale warto, mąż dzielnie trzymał mnie za rękę i przeciął pępowinę. Termin miałam na 11 lipca.

Gratulacje!! Sliczna dziewczynka i szybki porod[emoji4][emoji4]
 
Do góry