reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
My mamy Smoczek z Bibsa i z Lovi i zauważyłem że ten z Bibsa o wiele lepiej mi służy (tak go nie wypluwa).

Natomiast co do mleka to mi się zdarza bardzo dużo odciągnąć raz prawie 200 ml! Więc zapasy w zamrażarce rosną, niestety minus jest taki, że po raz drugi mam wysoką temperaturę - 38° która skoczyła mi z 36,6 w zaledwie pół h. Podejrzewam znowu zastój, chociaż bolą mnie też na zmianę wszystkich kości. Jutro przychodzi Położna i zobaczymy co powie.
 
Podrzucić trochę zapasów bo mój mały nie najada się cyckiem. Męczy sie i zasypia placze :(
My mamy Smoczek z Bibsa i z Lovi i zauważyłem że ten z Bibsa o wiele lepiej mi służy (tak go nie wypluwa).

Natomiast co do mleka to mi się zdarza bardzo dużo odciągnąć raz prawie 200 ml! Więc zapasy w zamrażarce rosną, niestety minus jest taki, że po raz drugi mam wysoką temperaturę - 38° która skoczyła mi z 36,6 w zaledwie pół h. Podejrzewam znowu zastój, chociaż bolą mnie też na zmianę wszystkich kości. Jutro przychodzi Położna i zobaczymy co powie.
 
Hej dziewczyny!
za mną też już 2 tyg. ze skrzatem :) Zleciało nie wiem kiedy. Niestety od 2 dni walczymy z katarem, dzisiejsza noc masakra. Biedny nie mógł nie usnąć, chociaż był bardzo zmęczony. Na szczęście sól fizjologiczna, aspirator do noska i kropelki do inhalacji na ubranko i od rana jest dużo lepiej. Poza tym naprawdę nie jest źle :)

@Miiodzio - co do brodawek to czytałam, że należy je wietrzyć jak najczęściej i smarować mlekiem po karmieniu. U mnie jedna pierś super a druga - poraniona brodawka. Zanim opanowaliśmy przystawianie powstała szkoda. Najgorszy jest moment kiedy mały łapie pierś, potem już luz. Na szczęście większość dnia jestem sama z dzieckiem w domu, więc mogę chodzić z gołą klatą :D Oby pomogło :)
 
@Aguu wielkie gratulacje!

@Dolore mój mąż właśnie mi to dzisiaj kupił, wypiłam jedną saszetkę i podczas odciągania pojawiło się kilka kropelek mleka (wcześniej w ogóle). Ale jak mam być szczera to nie wiem czy to od tego czy w końcu zaczyna rozkręcać mi się laktacja od pobudzania. Ale słyszałam, że słód jęczmienny działa pobudzająco, a jest w składzie.

My z Maksem jeszcze w szpitalu, bo lekko u niego podwyższone crp i chcą to sprawdzić. Ja mam oczywiście problem z laktacją. W końcu Was nadrobiłam! ;)
 
@Miiodzio ja już dwa dni to pije i pokarmu faktycznie mam więcej. Dzisiaj rano odciagnelam 210ml :)
Na pewno to też zasługa odpoczynku ale jakkolwiek wierzę w ten ********** bo takiej ilości nigdy nie odciagnelam
 
reklama
Hej dziewczyny!
za mną też już 2 tyg. ze skrzatem :) Zleciało nie wiem kiedy. Niestety od 2 dni walczymy z katarem, dzisiejsza noc masakra. Biedny nie mógł nie usnąć, chociaż był bardzo zmęczony. Na szczęście sól fizjologiczna, aspirator do noska i kropelki do inhalacji na ubranko i od rana jest dużo lepiej. Poza tym naprawdę nie jest źle :)

@Miiodzio - co do brodawek to czytałam, że należy je wietrzyć jak najczęściej i smarować mlekiem po karmieniu. U mnie jedna pierś super a druga - poraniona brodawka. Zanim opanowaliśmy przystawianie powstała szkoda. Najgorszy jest moment kiedy mały łapie pierś, potem już luz. Na szczęście większość dnia jestem sama z dzieckiem w domu, więc mogę chodzić z gołą klatą :D Oby pomogło :)

Współczuje katarku. Dla takiego maluszka to bardzo męczące. Jakie kropelki dajesz na ubranko?
 
Do góry