reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

@Miiodzio ja już dwa dni to pije i pokarmu faktycznie mam więcej. Dzisiaj rano odciagnelam 210ml :)
Na pewno to też zasługa odpoczynku ale jakkolwiek wierzę w ten ********** bo takiej ilości nigdy nie odciagnelam
210? Ja jak odciągnę na razie 50 ml to się cieszę. Chciałabym machnąć 200 za jednym zamachem ;) no zobaczymy czy się rozkręci
 
reklama
Spieszę się pochwalić, że załapałam się na lipcową mamę :tak: moja malutka (3370 g, 54 cm)wyskoczyła 31 lipca o 19:35, poród był błyskawiczny (35 minut od pierwszych skurczów) , teraz mamy te same problemy z karmieniem, laktacją i brodawkami.
 
Współczuje katarku. Dla takiego maluszka to bardzo męczące. Jakie kropelki dajesz na ubranko?
Bardzo mi go szkoda. Byliśmy u lekarza i generalnie jest wszystko ok (jak na fakt, że jest przeziębiony). Musimy teraz dużo spacerować i robić to samo co do tej pory. Niestety mały może się męczyć do 3 tyg. W ogóle od wyjścia ze szpitala (czyli od 21.07) do wczoraj przybrał prawie 500 gramów. Sama nie wiem jak to możliwe :p Co do kropelek to mieszkam w Niemczech i kupiliśmy na miejscu. Widzę jednak, że w Pl też są dostępne.
Babix Inhalat: Link do: nordic | | Babix Inhalat N maść do inhalacji

@Tralalila - super, gratuluję szybkiego - i mam nadzieję w miarę bezbolesnego - porodu. Jestem pewna, ze dacie radę z wszelkimi przeszkodami :)
 
Spieszę się pochwalić, że załapałam się na lipcową mamę :tak: moja malutka (3370 g, 54 cm)wyskoczyła 31 lipca o 19:35, poród był błyskawiczny (35 minut od pierwszych skurczów) , teraz mamy te same problemy z karmieniem, laktacją i brodawkami.

Gratulacje [emoji846] super szybki poród wow! Nic tylko rodzic [emoji6] dużo zdrówka dla Mamusi i Bobaska [emoji7]
 
Cichutko się zrobiło [emoji6] my dzisiaj mieliśmy szczepienie, był wrzask, a teraz obserwuje. Przy okazji starsza miała bilans dwulatka, dała popis buntu klasycznego. Ciężko mi jeszcze zorganizować te wyjazdy z dwójka i ogólnie ogarniać dwójkę zwłaszcza, ze córka jest typem łobuza strasznego. A co będzie później jak młody podrośnie i tez będzie łobuzem ‍♀️ muszę jakieś mądre książki poczytać jak to z nimi postępować.
 
Bloomka polecam „Rodzeństwo bez rywalizacji” i „Zgodne rodzeństwo”. Czytałam. Nadal nie ogarniam mojego 2,5 letniego szoguna w zestawie z noworodkiem ;) Zwłaszcza, że starszak od kilku dni ma totalną mamozę.
 
Dziewczyny to i ja się pochwalę :) miałam termin na 29 lipca a urodziłam wczoraj 10 sierpnia. Małemu się nie śpieszyło. Poród miał być sn, ale pod koniec spadało tętno i lekarz zadecydował o CC. Wszystko dobrze się skończyło. Jest przekochany :D IMG_20190811_163553.jpg
 
reklama
Do góry