reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

U nas idą dopiero ząbki, dziąsła rozpulchnione i trochę marudzenia ślinienia i płakania ale tragedii nie ma. Skaza białkowa mocna, cały czas smarujemy maściami i nutramigen oczywiście..ciężko z rozszerzaniem idzie bo widzę, że co druga rzecz uczula. Poza tym super, powtarzaliśmy usg główki, na szczescie płyny się ustabilizowały i wychodzi na to, ze duża głowa to taka uroda jego :) mamy już 8 miesięcy, pełzanie idzie dynamicznie choć jednostronnie, wczoraj pierwszy raz usiadł sam. Zaczyna się wspinać i wstawia się w czworaki, buja się do przodu i do tylu a czasem zrobi jakieś „kroczki” do przodu albo do tylu ale zaraz się przewraca [emoji16] co chwile jakieś infekcje, głównie starsza z przedszkola przynosi wiec mało spacerujemy. Leci strasznie ten czas, dopiero marzyłam o tym, żeby młody trzymał główkę a zaraz będę go łapać po mieszkaniu [emoji6]
 
reklama
Fajnie że piszecie [emoji6] rosną nam te dzieci, rosną. My za chwilę dopiero (aż!) 7m [emoji6]
Młodej ząbki objawiają się tylko nocą i częstym kp. Są 2+2 w natarciu [emoji2957]
U nas też młoda reaguje na bmk, ale moja dieta wystarcza na szczęście. Przy rozszerzaniu w tym względzie nie mamy problemów.
Jeszcze trochę i będzie odliczanie do końca macierzynskiego. Któraś wcześniej wraca do pracy? A może później?
 
U nas 7.5 miesiąca .
Bez zębów .
Nie siada nie pełza. Przemieszcza się obrotami [emoji14]
Rozszerzanie idzie spoko . Ale nie bierze sam jezonka do buzi rączka .
Fajnie że się odezwalyscie :)
 
Ja pewnie później pójdę do pracy, planuje od września dopiero żłobek ale to takie wczesne plany, jeszcze się może pozmieniać [emoji6]
 
U mnie maluszek skonczyl dzisiaj 7mies. I chodzi mi juz w chodziku,raczkowanie mu gorzej wychodzi jedynie do przodu i na brzuszku chociaz boi sie odwazyc raczki wyciagnac bo tak to juz by raczkowal dobrze a mamy juz 3 zabki i 4 sie przezyna właśnie.
 
Heeej :) U mojego malucha zębów brak, ale zważywszy na to, jak marudzi i jak cały czas wciska piąstkę do buzi to spodziewamy się niedługo pierwszego :) Młody kilka dni temu skończył 7 miesięcy, a już sprawnie raczkuje i sam siada - jeszcze podpiera się ręką przy siadzie, ale generalnie idzie mu to bez problemu. Pupę podnosi tak mocno do góry czasem, że mam wrażenie, że zaraz sobie wstanie i pójdzie :) Taka pozycja "psa z głową w dół" z jogi :D Dietę też rozszerzamy i już sama nie wiem, czy plamki które jakiś czas temu się wokół ust pojawiły to od śliny, czy coś go uczula.Generalnie je raczej chętnie, chociaż ma dni, gdy nie chce i wtedy nie ma opcji, żeby go przekonać :) Co do macierzyńskiego, to nie mieszkam w Pl i mam je do 09.2021, więc jeszcze trochę w domu posiedzę.
 
Heeej :) U mojego malucha zębów brak, ale zważywszy na to, jak marudzi i jak cały czas wciska piąstkę do buzi to spodziewamy się niedługo pierwszego :) Młody kilka dni temu skończył 7 miesięcy, a już sprawnie raczkuje i sam siada - jeszcze podpiera się ręką przy siadzie, ale generalnie idzie mu to bez problemu. Pupę podnosi tak mocno do góry czasem, że mam wrażenie, że zaraz sobie wstanie i pójdzie :) Taka pozycja "psa z głową w dół" z jogi :D Dietę też rozszerzamy i już sama nie wiem, czy plamki które jakiś czas temu się wokół ust pojawiły to od śliny, czy coś go uczula.Generalnie je raczej chętnie, chociaż ma dni, gdy nie chce i wtedy nie ma opcji, żeby go przekonać :) Co do macierzyńskiego, to nie mieszkam w Pl i mam je do 09.2021, więc jeszcze trochę w domu posiedzę.

Pamietam ze córka przy rozszerzaniu miała czasem takie plamki wokół ust np po zjedzeniu pomidora ale one szybko znikały [emoji846]
 
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
 
Halo dziewczyny. Jest jeszcze ktoś tutaj. Czy przeniosłyście się gdzieś na inne forum, czy poprostu czasu brakuje. Co u was jak tam wasze dzieciaczki.
 
reklama
Do góry