reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

@Madeleine86 staram się bardzo, no bo co mi zostanie:( a co chwila przychodzi mi natłok właśnie złych myśli i to takich że aż mnie wgniata w ziemię i czuję jakby mi serce pękało
Potem sobie tłumacze te plusy jakie udało mi sie w wielkich trudach wymyśleć i staram się na nich skupiać

A jak się przerzuca wątek na główną?
Będzie wszystko dobrze bo musi być! Możesz tutaj na nas liczyć i na nasze wsparcie
Właśnie sama nie wiem jak przerzucić wątek?
 
reklama
Ja byłam dzisiaj u endokrynologa muszę jeszcze zrobić TSH (kolejny miesiąc starania nic) woli już nie mam na tarczycy żadnych powiększeń platow więc jeszcze badanie zostało i czekanie na wyniki oby były niskie...
 
Hej ;)
Ja wprawdzie mama Lipiec 2018 ,pamietam jak dziś, 15 października zrobiłam test,teraz obok mnie spi prawie 4 miesięczne cudo ;) trzymam kciuki za Was !i mało przebojów w ciąży oby były nudne i bezproblemowe,!!! ( ja prawie 5 msc przeleżałam,musiałam ,strach obawa o każdy dzień ale udało się i urodziłam dzień przed terminem )
Pozdrawiam cieplutko
 
Hej ;)
Ja wprawdzie mama Lipiec 2018 ,pamietam jak dziś, 15 października zrobiłam test,teraz obok mnie spi prawie 4 miesięczne cudo ;) trzymam kciuki za Was !i mało przebojów w ciąży oby były nudne i bezproblemowe,!!! ( ja prawie 5 msc przeleżałam,musiałam ,strach obawa o każdy dzień ale udało się i urodziłam dzień przed terminem )
Pozdrawiam cieplutko
Gratuluję i życzę zdrówka
 
Hej ;)
Ja wprawdzie mama Lipiec 2018 ,pamietam jak dziś, 15 października zrobiłam test,teraz obok mnie spi prawie 4 miesięczne cudo ;) trzymam kciuki za Was !i mało przebojów w ciąży oby były nudne i bezproblemowe,!!! ( ja prawie 5 msc przeleżałam,musiałam ,strach obawa o każdy dzień ale udało się i urodziłam dzień przed terminem )
Pozdrawiam cieplutko
Gratuluję [emoji5][emoji5][emoji5]
 
Witam

Może są tu jeszcze jakies lipcówki.
Ja o ciąży dowiedziałam się wczoraj i jestem lekko załamana. Nie wiem co mam o tym myśleć. Może to forum pozwoli mi jakoś przejąć na inne tory. Na razie nie umiem pozbierać myśli
Coś o mnie - jestem Magda, mam córkę 13 miesięczna i marzyłam żeby była jedynaczka. Teraz i jej mi trochę szkoda. Wiadomo są plusy ale więcej jest minusów. Do tego dochodzi moja obsesja na punkcie siłowni na której byłam przed narodzinami córki.... Potem miałam operacje i tak oto się sypie mi zycie


Termin wychodzi mi na 1 lipca dlatego domyslam się że jeszcze chwilę poczekam na was
Gratulacje i mysle ze na poczatku mozesz myslec negatywnie ale z kazdym dniem bedziesz sie oswajac i zmienisz zdanie.
Ps: uwazam ze dzieci nie wykluczaja silowni tylko dobrej organizacji czasu.
 
reklama
Dzien dobry

Meldujemy sie i my narazie z moich obliczen termin wychodzi na 3.07.
Tym razem ciaza z pierwszego cyklu, pierwsza zajela nam ponad 2 lata,.dlatego ciezko mi uwierzyc.

OnaZmijeczka ja planowalam jedynaczke do jej 2roku zycia. Potem zaczelo jej byc smutno i zaczela wrec balgac o rodzenstwo. Ma 4 lata a plakala z radosci i powiedzial, w koncu bede miec rodzine Szczerze, to zaluje ze tyle zwlekalam. A tak jak Ty chwilo musze zrezygnowac z czegos, w moim przypadku z biegania i polamratonu za 3 tyg. Ale wiem, ze pobiegne za rok, dwa czy trzy lata. Na wszystko w zyciu jest czas

Kciuki dziewczynki za Wasze testy poztywne. Pozdrawiam
 
Do góry