reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dzien dobry

Meldujemy sie i my narazie z moich obliczen termin wychodzi na 3.07.
Tym razem ciaza z pierwszego cyklu, pierwsza zajela nam ponad 2 lata,.dlatego ciezko mi uwierzyc.

OnaZmijeczka ja planowalam jedynaczke do jej 2roku zycia. Potem zaczelo jej byc smutno i zaczela wrec balgac o rodzenstwo. Ma 4 lata a plakala z radosci i powiedzial, w koncu bede miec rodzine Szczerze, to zaluje ze tyle zwlekalam. A tak jak Ty chwilo musze zrezygnowac z czegos, w moim przypadku z biegania i polamratonu za 3 tyg. Ale wiem, ze pobiegne za rok, dwa czy trzy lata. Na wszystko w zyciu jest czas

Kciuki dziewczynki za Wasze testy poztywne. Pozdrawiam
Gratuluję [emoji5]
Ja zrobię test w niedzielę lub w poniedziałek. Jeśli będzie pozytywny to termin mi wyszłby na 7.07.
 
reklama
Dzien dobry

Meldujemy sie i my narazie z moich obliczen termin wychodzi na 3.07.
Tym razem ciaza z pierwszego cyklu, pierwsza zajela nam ponad 2 lata,.dlatego ciezko mi uwierzyc.

OnaZmijeczka ja planowalam jedynaczke do jej 2roku zycia. Potem zaczelo jej byc smutno i zaczela wrec balgac o rodzenstwo. Ma 4 lata a plakala z radosci i powiedzial, w koncu bede miec rodzine Szczerze, to zaluje ze tyle zwlekalam. A tak jak Ty chwilo musze zrezygnowac z czegos, w moim przypadku z biegania i polamratonu za 3 tyg. Ale wiem, ze pobiegne za rok, dwa czy trzy lata. Na wszystko w zyciu jest czas

Kciuki dziewczynki za Wasze testy poztywne. Pozdrawiam
Witaj!
Gratuluję i cieszymy się że dolaczylas do grupy
Mam nadzieję że się uda i w listopadzie zobaczę 2 kreseczki na tescie
 
Dzien dobry

Meldujemy sie i my narazie z moich obliczen termin wychodzi na 3.07.
Tym razem ciaza z pierwszego cyklu, pierwsza zajela nam ponad 2 lata,.dlatego ciezko mi uwierzyc.

OnaZmijeczka ja planowalam jedynaczke do jej 2roku zycia. Potem zaczelo jej byc smutno i zaczela wrec balgac o rodzenstwo. Ma 4 lata a plakala z radosci i powiedzial, w koncu bede miec rodzine Szczerze, to zaluje ze tyle zwlekalam. A tak jak Ty chwilo musze zrezygnowac z czegos, w moim przypadku z biegania i polamratonu za 3 tyg. Ale wiem, ze pobiegne za rok, dwa czy trzy lata. Na wszystko w zyciu jest czas

Kciuki dziewczynki za Wasze testy poztywne. Pozdrawiam
Gratulacje:)
 
Witam dziewczyny. :)

Hm... Coś o sobie...
Mama chłopaków - 14 i 9 lat. Dziewczynek 5 lat. ;)
W tym roku: ciąża bliźniacza poroniona... druga pojedyncza też...

Teraz owu 22-23 październik. Dzień później żołtawy śluzik i lekkie pobolewanie podbrzusza. Tak jak w pierwszych dniach poprzednich ciąż. To z ewentualnych objawów.
1-5 listopada testuje. :D I nie mogę się doczekać. Jestem dobrej myśli.
 
Ostatnia edycja:
Hej:) jeśli mogę to chętnie dołączę:) staramy się od marca. W lutym niestety poroniłam. Jestem dzień po terminie miesiączki :) dziś zrobiłam test, niby jakiś cień jest, ale póki nie zobaczę pięknej II krechy to się nie nakręcam :) mam jednak cicha nadzieje, ze uda mi się z wami zostać na dłużej :)
Gratuluje wszystkim dziewczyna które zobaczyły już piękne krechy [emoji8][emoji8]
 
Hej:) jeśli mogę to chętnie dołączę:) staramy się od marca. W lutym niestety poroniłam. Jestem dzień po terminie miesiączki :) dziś zrobiłam test, niby jakiś cień jest, ale póki nie zobaczę pięknej II krechy to się nie nakręcam :) mam jednak cicha nadzieje, ze uda mi się z wami zostać na dłużej :)
Gratuluje wszystkim dziewczyna które zobaczyły już piękne krechy [emoji8][emoji8]
Gratuluję! :-) :)
 
reklama
Do góry