reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Witam dziewczyny. :)

Hm... Coś o sobie...
Mama chłopaków - 14 i 9 lat. Dziewczynek 5 lat. ;) Skończę za miesiąc 39... pewnie jestem najstarsza. ;)
W tym roku ciąża bliźniacza poroniona - wrześniówki 2018, druga pojedyncza też -listopadówki 2018.

Teraz owu 22-23 październik. Dzień później żołtawy śluzik i lekkie pobolewanie podbrzusza. Tak jak w pierwszych dniach poprzednich ciąż. To z ewentualnych objawów.
1-5 listopada testuje. :D I nie mogę się doczekać. Jestem dobrej myśli.
Witaj!
Zatem trzymamy kciuki pozytywny test!!! ✊
 
reklama
Hej:) jeśli mogę to chętnie dołączę:) staramy się od marca. W lutym niestety poroniłam. Jestem dzień po terminie miesiączki :) dziś zrobiłam test, niby jakiś cień jest, ale póki nie zobaczę pięknej II krechy to się nie nakręcam :) mam jednak cicha nadzieje, ze uda mi się z wami zostać na dłużej :)
Gratuluje wszystkim dziewczyna które zobaczyły już piękne krechy [emoji8][emoji8]
Witaj! ✊ Więc czekamy na te "2 grube krechy"
 
Ja byłam dzisiaj u dentysty .. Został mi jeszcze jeden ząb do leczenia i tyle wolę już wcześniej zadbać o nie (w sumie miałam 2 do naprawy) a w poniedziałek idę robić badania .. Mam nadzieję że TSH będzie w porządku
 
Witam Was nowe dziewczyny [emoji5]

Chciałam napisać krótkie o mnie. Rok temu (3.11.2017) miałam usunięcia guza lewego jajnika, guz był duży 7cm średnicy. Więc pozostał mi tylko prawy jajnik. Potem brałam tabletki antykoncepcja żeby mi regulować miesiączki. Potem prawie 2 miesiące temu przestałam brac tabletki i z miesiączka wszystko ok. Myślicie że mi się uda zajść w ciążę jeśli mam tylko jednego jajnika?
Narazie brak objawów i tylko boli mnie piersi tak jak zawsze przed okresem.
 
Witam Was nowe dziewczyny [emoji5]

Chciałam napisać krótkie o mnie. Rok temu (3.11.2017) miałam usunięcia guza lewego jajnika, guz był duży 7cm średnicy. Więc pozostał mi tylko prawy jajnik. Potem brałam tabletki antykoncepcja żeby mi regulować miesiączki. Potem prawie 2 miesiące temu przestałam brac tabletki i z miesiączka wszystko ok. Myślicie że mi się uda zajść w ciążę jeśli mam tylko jednego jajnika?
Narazie brak objawów i tylko boli mnie piersi tak jak zawsze przed okresem.
Współczuję Ci bardzo z powodu jajnika trzymamy mocno kciuki oczywiście za Ciebie!! ✊✊Trzeba być dobrej myśli
 
Witam Was nowe dziewczyny [emoji5]

Chciałam napisać krótkie o mnie. Rok temu (3.11.2017) miałam usunięcia guza lewego jajnika, guz był duży 7cm średnicy. Więc pozostał mi tylko prawy jajnik. Potem brałam tabletki antykoncepcja żeby mi regulować miesiączki. Potem prawie 2 miesiące temu przestałam brac tabletki i z miesiączka wszystko ok. Myślicie że mi się uda zajść w ciążę jeśli mam tylko jednego jajnika?
Narazie brak objawów i tylko boli mnie piersi tak jak zawsze przed okresem.

Z pewnością się uda!
Moja babcia urodziła kolejne dziecko już PO podwiązaniu jajników... :)
 
Ostatnia edycja:
@Kasienka3b no na pewno nie wykluczają. Moja organizacja leży i kwiczy. Bardziej niż to że nie będę mogła ćwiczyć martwi mnie długa przerwa w ćwiczeniach. Ja w poprzedniej ciąży ćwiczyłam siłowo do 8 miesiąca. Po porodzie nie było możliwości a potem operacja i zakaz teraz wróciłam dopiero. I jestem mega zdołowana wkurzona i mam ochotę na prawdę rozpaść się na milion kawałków. Będę ćwiczyć oczywiście podczas ciąży ale to już inne ćwiczenia, na pewno nie takie jak w poprzedniej ciąży bo po prostu formę mogę zbierać z ziemi. To nie ćwiczenia będą tylko jakieś popierdolki. Ostatnio na rękach weszłam z moim 10kg dzieckiem na 8 piętro bo winda się zepsuła i miałam zakwasy! Serio z takiego gownianego powodu. A następnego dnia ryczalam że mam zakwasy... Bo to takie żałosne czuję się jak stara baba i to sflaczala
@renisus no ja planowałam od zawsze jedynaczkę sama jestem jedynaczka. Są jeszcze inne powody o których napisze jak już forum będzie prywatne.
@netka. To masz 5 letnie bliźniaczki? Dobrze rozumiem? Jednojajowe? Fascynuja mnie bliźniaki z psychologicznego punktu widzenia:)

Nowe dziewczyny gratuluję pozytywnych strasznie wam zazdroszczę tej radości i mam nadzieję że ja też do niej dojrzeje

Tak. Mam bliźniaczki dwujajowe, ale wyglądają na jednojajowe. :)
 
Ostatnia edycja:
Hej:) jeśli mogę to chętnie dołączę:) staramy się od marca. W lutym niestety poroniłam. Jestem dzień po terminie miesiączki :) dziś zrobiłam test, niby jakiś cień jest, ale póki nie zobaczę pięknej II krechy to się nie nakręcam :) mam jednak cicha nadzieje, ze uda mi się z wami zostać na dłużej :)
Gratuluje wszystkim dziewczyna które zobaczyły już piękne krechy [emoji8][emoji8]
Po cichu gratuluje;)
 
reklama
Witam Was nowe dziewczyny [emoji5]

Chciałam napisać krótkie o mnie. Rok temu (3.11.2017) miałam usunięcia guza lewego jajnika, guz był duży 7cm średnicy. Więc pozostał mi tylko prawy jajnik. Potem brałam tabletki antykoncepcja żeby mi regulować miesiączki. Potem prawie 2 miesiące temu przestałam brac tabletki i z miesiączka wszystko ok. Myślicie że mi się uda zajść w ciążę jeśli mam tylko jednego jajnika?
Narazie brak objawów i tylko boli mnie piersi tak jak zawsze przed okresem.
Tez mam ino jeden jajnik(prawy) i tylko jeden jakowod(prawy). Ten jeden jajnik przejmuje 'obowiazki' tego ktorego nie ma wiec szanse sa na ciaze:)
 
Do góry