reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Haha, to pomoglysmy [emoji12]
Norma [emoji1787][emoji1787]
W mojej ulotce jest napisane rano, na czczo, co najmniej pół godziny przed śniadaniem. Sprawdź jeszcze raz dla pewności.
Trzeba na czczo tak jak dziewczyny mówią. Ewentualnie niektórzy biorą w nocy już dość długo po ostatnim posiłku. Zawsze brałam rano, już organizm sam się przyzwyczaił, że się przebudzałam, tabletka i dalej spać. Trochę po porodzie się rozregulowało ;) A teraz od roku gdzieś nie biorę, zobaczymy jak dalej będzie (mam Hashi)
Dziewczyny ja was proszę żebyście nie podważaly słów lekarzy innych tutaj osób. To że wy bierzecie leki na czczo nie znaczy że każdy musi. Ja się słucham mojego lekarza, czytam ulotki i ufam lekarzowi. Jak mi 5 różnych lekarzy w tym endokrynolog mówi że nie muszę brać na czczo, wyniki mam super od kilku lat (tsh poniżej 2, Ft3 ft4 piękne) to wybaczcie ale wasza opinia i wasze "rób jak mówiny bo tak trzeba" możecie sobie wsadzić głęboko między książki.
Kazdy ma własny rozum.
A i chciałabym zaznaczyć że ja nie biorę eurothyx czy jak to się tam w Polsce nazywa.
 
reklama
Norma [emoji1787][emoji1787]Dziewczyny ja was proszę żebyście nie podważaly słów lekarzy innych tutaj osób. To że wy bierzecie leki na czczo nie znaczy że każdy musi. Ja się słucham mojego lekarza, czytam ulotki i ufam lekarzowi. Jak mi 5 różnych lekarzy w tym endokrynolog mówi że nie muszę brać na czczo, wyniki mam super od kilku lat (tsh poniżej 2, Ft3 ft4 piękne) to wybaczcie ale wasza opinia i wasze "rób jak mówiny bo tak trzeba" możecie sobie wsadzić głęboko między książki.
Kazdy ma własny rozum.
A i chciałabym zaznaczyć że ja nie biorę eurothyx czy jak to się tam w Polsce nazywa.

Ennis chyba niepotrzebnie się unosisz. Skoro bierzesz inne leki, to o co chodzi? Euthyrox bierze się na czczo i o tym dziewczyny pisały. I nie jest to podważanie słów żadnego lekarza,bo akurat ten lek bierze się na czczo..
 
Ennis chyba niepotrzebnie się unosisz. Skoro bierzesz inne leki, to o co chodzi? Euthyrox bierze się na czczo i o tym dziewczyny pisały. I nie jest to podważanie słów żadnego lekarza,bo akurat ten lek bierze się na czczo..
Ja się nie unosze tylko mam dość tego powszechnego - mój lekarz mówi inaczej rób tak jak ja- jakie tu panuje.
Jeśli uważasz że się unosze to spoko [emoji23]
 
Hej hej miałam być wczoraj ale czasu nie starczyło
A więc po tak jak pisałam po wizycie wszystko ok wiedziałam fasolindę i słyszłam serduszko :) cudne uczucie maluszek ma 4,8 cm i wszystko jak narazie dobrze mam nadzieję że tak zostanie.
USG genetyczne mam 27 grudnia zaraz po świętach, cieszę się i boje jednocześnie ale nie ja pierwsza i nie ostatnia.
Powiem wam szczerze że w poprzednich dwóch ciążach chodziłam na NFZ nie wydałam praktycznie nic na ciąże nie myślałam o dodatkowym USG albo genetycznym to już wogółe a teraz jak ta głupia i prywatnie i na NFZ i trzęsę się jak nie wiem:zawstydzona/y:
Ciążę znoszę super pare dni mnie lekko mdliło i tyle nic nie dolega więc człowiek powinien się cieszyć tym bardziej j jak słyszę o waszych dolegliwościach. Chyba muszę dać na wstrzymanie :baffled::confused:




@Ennis92 super maleństwo taki już prawdziwy dzidziuś :-) :) Gratuluje



Gratulacje super wieści. No i oczywiście że zostajesz z nami :tak:



@Martkaaa5 też tak miałam na pierwszej wizycie. Na następnej już wszystko się wypytasz :-) :):wink:
Gratuluje dobrych wieści.

Ktoś pytał o wizyty ja chodzę i prywatnie i na NFZ ze względu na to że chcę przyoszczędzić chociaż na badaniach nic nie mówiłam im że chodzę do innych ;-) ;) Mam prawo do wizyt na NFZ jak każda ciężarna ale ma też prawo chodzić sobie prywatnie nawet co tydzień no nie ?:-D

Dziewczyny z problemami tarczycy na Euthyrox kiedy bierzecie tabletki jak to u was funkcjonuje ?
Ja też mam usg genetyczne 27.12 czyli jedziemy razem ;) a na tarczyce biorę Letrox 125 mg na czczo.
 
reklama
Do góry