reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja chcę jutro piec miodownik. Masz sprawdzony przepis? [emoji846]
Robiłam już dwa razy z tego przepisu i byłam zadowolona. Dodatkowo ja jeszcze smaruje powidlami sliwkowymi żeby trochę kwaskowo było.
1545473218199.jpeg
 
reklama
a ja mam lenia i mój mężczyzna posprząta a ja trochę pomogę :p kontrola zębów na 13 potem szybko do sklepu i jakoś się do wigilii wyrobimy :) o tyle dobrze że u nas tylko sprzątanie bo po rodzinnych ustaleniach u nas jest wigilia a wszyscy przynosz
Mój mąż też w tym roku dużo pomaga, mimo że nocki w pracy od kilku dni. Wysprzątał pokoje u góry, ogarnął zakupy, choinkę ubrał, dom ozdobił.
Mi została tylko kuchnia. Do łazienki się też zadeklarował, żebym nie wdychała detergentów. Nawet pranie robi. No szok. Ciekawe kiedy mu minie zapał :)
 
@Misty29 w masie można margarynę zamiast masła? Bo do sklepu mam 13km... :) a też bym zrobiła :)
Podejrzewam że też wyjdzie aczkolwiek nie próbowałam. To ciasto wychodzi takie jak kruche więc myślę że śmiało możesz zamienić. Ja trzymałam w piekarniku 12 minut. Po wyciągnięciu ono twardnieje ale jak później przykryjesz tą masą i ona stężeje w lodówce to ciasto jest mięciutkie. Tylko nadaje się do jedzenia na drugi dzień dopiero.
 
Podejrzewam że też wyjdzie aczkolwiek nie próbowałam. To ciasto wychodzi takie jak kruche więc myślę że śmiało możesz zamienić. Ja trzymałam w piekarniku 12 minut. Po wyciągnięciu ono twardnieje ale jak później przykryjesz tą masą i ona stężeje w lodówce to ciasto jest mięciutkie. Tylko nadaje się do jedzenia na drugi dzień dopiero.
Robiłam miodownik ale z orzechami :) Tamten potrzebował kilku dni, żeby orzechy zmiękły. Dzisiaj zrobię :)
 
Robiłam miodownik ale z orzechami :) Tamten potrzebował kilku dni, żeby orzechy zmiękły. Dzisiaj zrobię :)
To też pewnie pyszny :)

Również uwielbiam gotować i piec tylko nie zawsze mam na to czas niestety. Najlepiej jak Mąż jest w domu bo inaczej córka ciągle przeszkadza i robię wszystko dwa razy dłużej. Mam ochotę upiec jeszcze jakieś ciasteczka. Macie sprawdzone przepisy? Tylko nie pierniki bo już mam :)
 
To też pewnie pyszny :)

Również uwielbiam gotować i piec tylko nie zawsze mam na to czas niestety. Najlepiej jak Mąż jest w domu bo inaczej córka ciągle przeszkadza i robię wszystko dwa razy dłużej. Mam ochotę upiec jeszcze jakieś ciasteczka. Macie sprawdzone przepisy? Tylko nie pierniki bo już mam :)
Link do: Ciasteczka twarogowe z cukrem | Przepisy kulinarne - WszelkiePrzepisy.pl – sprawdzone przepisy ze zdjęciami

Nie wiem czy kiedyś robiłaś ale są proste i szybko się robi. Moje dzieci uwielbiają :)
 
reklama
Do góry