Ennis92
Fanka BB :)
Ja używam te co mam w telefonie przy klawiaturze. Ewentualnie obok opcji do wstawienia zdjęcia jest taka buźka--->[emoji5]A jak wstawiacie emotikony z telefonu?
U mnie się nie wyświetlają
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Ja używam te co mam w telefonie przy klawiaturze. Ewentualnie obok opcji do wstawienia zdjęcia jest taka buźka--->[emoji5]A jak wstawiacie emotikony z telefonu?
U mnie się nie wyświetlają
Kochana sama nie wiem.... Każda kobieta ma inny przyrost - tak mi się przynajmniej wydaje... Trzeba być dobrej myśli Trzymam mooooocno kciuki!!!!Zobacz załącznik 914559 Hej, byłam na hcg dzisiaj i to jest mój wynik. W labo powiedzieli że wartość dosc niska. Według obliczen dzisiaj jest mój 4t+0d. Kazała przyjść w piątek sprawdzić przyrost. Dziewczyny o co tu chodzi ??? Jak myślicie dlaczego taki niski?? Trochę sie martwię.
Najważniejszy jest przyrost. Może miałaś owu później niż Ci się wydaje ? Nie martw się powtórz w piątekZobacz załącznik 914559 Hej, byłam na hcg dzisiaj i to jest mój wynik. W labo powiedzieli że wartość dosc niska. Według obliczen dzisiaj jest mój 4t+0d. Kazała przyjść w piątek sprawdzić przyrost. Dziewczyny o co tu chodzi ??? Jak myślicie dlaczego taki niski?? Trochę sie martwię.
Wow z tym węchem to naprawdę masz wyostrzony zmysł@Mariola3 jak żona się dowie że buszujesz po jej koncie to spuści ci łomotno chyba że wie i pozwoliła, ja się nie modlę ewentualnie mogę trzymać kciuki
@natka30 każda kobieta inna to i wartości mogą się różnić. Może ciąża młodsza. Kurcze nie wiem
@Karolcia.DE dobry pomysł
Coś takiego hmmm oryginalnego... No to jestem uparta jak cholera, boję się psów choć nigdy żaden mnie nie ugryzł. Mam wyczulony węch do tego stopnia że mogłabym pracować w policji jako pies tropiciel, wyczuwam zapach dentysty z daleka tak że nawet szyldu jeszcze nie widzę a już czuję, kocham ten zapach mogliby z niego perfumy robić tak jak zapach apteki i szpitala. Rozpoznaje zapach wiosny, lata, zimy, z każdym mam skojarzenia.
Mówię w 5 językach pracowałam w 5 krajach głównie dla służby zdrowia w tlumaczeniach. Kocham siłownie i zapach siłowni też lubię
Pamiętam perfumy pani z przedszkola jak chodziłam do niego mając 3 lata jak wyczuwam je na ulicy a zdarzyło się to może 4 razy w życiu to przechodzi mnie dreszcz i niepokój chciałambym znać ich nazwę ale wstydziłam się zapytać![]()
super że umiesz tyle języków - poliglotka Też jestem uparciuchem
Ja uwielbiam ćwiczyć w domu na siłownię się jeszcze nie przełamał . Mam zamiar zrobić sobie mini siłownię Kochana sama nie wiem.... Każda kobieta ma inny przyrost - tak mi się przynajmniej wydaje... Trzeba być dobrej myśli Trzymam mooooocno kciuki!!!!![]()
Ponoc z dziewczynka wyzsza beta[emoji12]Czytałam ostatnio o tym, że mają na podstawie poziomu bety rozpoznawać płeć na wczesnym etapie ciąży. W artykule było napisane, że jedna płeć wytworzy więcej gonadotropiny a druga mniej. No tylko nie wspomnieli która ile![]()