reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Witam się po wizycie. Jak zwykle się przeciągnęła. Na szczęście wszystko jest ok. Maluch rośnie, serduszko bije, wyniki badań w normie. Kolejna wizyta 18 lutego i może wtedy będzie wiadomo czy płeć z prenatalnych się potwierdzi. Wtedy też przechodzę na l4 bo kończy mi się urlop wychowawczy. Żeby nie było zbyt kolorowo to siedząc w poczekalni dostałam wiadomość że dziadek umarł.
Przykro mi :( z powodu dziadka :(
 
reklama
Misty29 wyrazy współczucia :(

Ja odebralam wczoraj wyniki Sanko żadnej z trisomi nie stwierdza się i na 100% chłopak :D Chcieliśmy mu zrobić fajne zdjęcie w 3d na dzień babci i dziadka ale lekarz próbował chyba z 10 min i niestety nie chciał się ładnie zaprezentować :D
Teraz już jestem spokojna i w pełni cieszę się tą ciążą:tak:
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące !!!

Wszystkozajete szybkiego powrotu do domu !!!
 
Możesz smarować większością maści przeciwzapalnych.

Ja właśnie kwitnę na izbie. Tragedia. Wspólna izba położnicza i dla całego szpitala, ludzi w ciul, nawet nie mam gdzie usiąść :/ Jak do południa na oddział się dostanę to będzie nieźle.. I już za synem tęsknie :(

Mam to ostatnio przerobione. Po niemal 7h trafiłam na oddział [emoji35] dawaj znać co tam u Ciebie i malucha. Obyś długo nie leżała!
 
Misty29 wyrazy współczucia :(

Ja odebralam wczoraj wyniki Sanko żadnej z trisomi nie stwierdza się i na 100% chłopak :D Chcieliśmy mu zrobić fajne zdjęcie w 3d na dzień babci i dziadka ale lekarz próbował chyba z 10 min i niestety nie chciał się ładnie zaprezentować :D
Teraz już jestem spokojna i w pełni cieszę się tą ciążą:tak:
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące !!!

Wszystkozajete szybkiego powrotu do domu !!!
Wspaniałe wiadomości. Zastanawiałam się co u Ciebie. Bardzo się cieszę i gratuluję [emoji813]
 
Misty29 wyrazy współczucia :(

Ja odebralam wczoraj wyniki Sanko żadnej z trisomi nie stwierdza się i na 100% chłopak :D Chcieliśmy mu zrobić fajne zdjęcie w 3d na dzień babci i dziadka ale lekarz próbował chyba z 10 min i niestety nie chciał się ładnie zaprezentować :D
Teraz już jestem spokojna i w pełni cieszę się tą ciążą:tak:
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące !!!

Wszystkozajete szybkiego powrotu do domu !!!

Gratulacje [emoji4][emoji4][emoji4] teraz możesz odetchnąć i po prostu się cieszyć [emoji847]
 
Zaraz mnie coś strzeli. Od 3h kwitnę na izbie, bo nie ma miejsc na oddziale. Ale mam czekać zamiast wrócić np jutro. Dobitnie mi to przypomina czemu nie korzystam z publicznej służby zdrowia :/
 
reklama
Do góry