reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Julka dzisiaj wpadla na pomysl zebym nie musiala pracowac. Mowi - mamo a moze chcesz miec farme? Po pytaniu co bysmy tam mialy, odparla - Unicorny [emoji16] Takze Janka, jak juz to sie stanie to zapraszam [emoji16]
Niezly plan. Moge wyczesywac ogony i polerowac rogi. Serio. Taki business plan to ja rozumiem.
 
Ups... A tak śmiechem żartem to ja też czasami się zastanawiam chociaż do tej pory brałam wieczorem wszystko żeby nie zapomnieć ale teraz mam nospe 3 razy dziennie więc może mi gdzieś umknąć[emoji23]
Ja biorę rano i wieczorem. Rano tarczyca, apaoruna, magnez, metformina I insulina a wieczorem magnez, metformina, wiamitny, dha, kwas foliowy I insulina [emoji85][emoji85]
Dziękuję kobietkom, które wyraziły swoje zdanie. Przekonalyscie mnie, że nie ma sensu dalej ciągnąć tematu. Uważam go za zakończony...
[emoji848][emoji848][emoji848]
 
Daj znać jak się dowiesz. Ja też biorę masę leków magnez, acard, prenatal duo teraz jeszcze nospe i luteine (przynajmniej tą wkładam w inną dziurę hahahha) mąż już się śmieje że kupi mi organizer na leki taki jak stare babcie mają [emoji23]
Ja magnez, Pregna Plus, Letrox 125 , i coraz częściej nospe więc też mam fajny zestaw;)
 
reklama
Do góry