reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Co do słońca to wyślijcie trochę bo u mnie się właśnie sztorm zaczął czy inny cud natury i pizga [emoji85][emoji85]
Cos sie tam przebija :)
1549615822972.jpeg
 
reklama
Umowa na zastępstwo... Kiedyś po prostu z tą koleżanka rozmawiałam i wtedy mówiła, że chce wrócić w lipcu.
 
Ale pospałam i mogę nawet powiedzieć że się wyspałam
Dzisiaj na 16 40 wizyta
Auto dalej u mechanika i nie wygląda to kolorowo
Witam nową koleżanke i miłego dnia
Ktoś dziś jeszcze wizytuje?
 
Cześć dziewczyny ! :) Czytam Was już jakiś czas także postanowiłam się przedstawić. Jestem Ada i zaczynam 19 tc. Aktualnie u mnie wszystko w porządku. Miło Was poznać


Witamy nową lipcową mamusię:)
Ale pospałam i mogę nawet powiedzieć że się wyspałam
Dzisiaj na 16 40 wizyta
Auto dalej u mechanika i nie wygląda to kolorowo
Witam nową koleżanke i miłego dnia
Ktoś dziś jeszcze wizytuje?

@Martkaaa5 to powodzenia na wizycie, będzie USG ? Czekamy na wieści:tak:

Ja się biorę za sprzątanie zaraz A później na trening z synem. Chyba też kiepski nastrój sprzataniem będę tłumić. W tej ciąży to mogła bym tylko sprzątać i gotować 8-) czekam na wiosnę i cieplejsze dni to dopiero szał porządków bedzie
:D

Miłego dnia kobitki
 
@adzidzi witaj ;)

Niestety nie znam się.
Sama mam zagwozdkę ze swoją. Umowa mi się skończy kilka miesięcy po macierzyńskim. I nie wiem czy mnie będą chcieli nadal :p jak to się ma ew. do wychowawczego...
 
Umowa na zastępstwo... Kiedyś po prostu z tą koleżanka rozmawiałam i wtedy mówiła, że chce wrócić w lipcu.
Nie wiem czy cos się nie zmienilo - może dziewczyny popowiedzą ale z tego co sie oreintuje to umowa na zastepstwo rozwiązuje sie z chwila powrotu osoby którą się zastepuje do pracy. W tym przypadku lepsza bylaby na czas okreslony bo taka zostaje przedluzona do dnia porodu a potem macierzyński płci ZUS. Nie wiem jak z ewentualnym macierzyńskim przy umowie na zastępstwo... to chyba rowniez zależy od przepracowanego czasu.
Masz mozliwość zapytać w kadrach u Was w firmie? Tam powiedziałyby Ci Panie dokładnie jak to jest bo nie chce Cię wprowadzić w błąd. Nie zajmuje się juz tym od ponad 5 lat więc i wiadomości mam "stare" caly czas się wszystko zmienia....
 
@Aleczka80 pochwal się co fajnego znalazłaś. Ja sobie leżę jem śniadanko i pije kawkę. Mąż przejął się moim plamieniem i dzwoni co chwilę sprawdzać czy leżę hahahha
 
reklama
Witamy nową lipcową mamusię:)


@Martkaaa5 to powodzenia na wizycie, będzie USG ? Czekamy na wieści:tak:

Ja się biorę za sprzątanie zaraz A później na trening z synem. Chyba też kiepski nastrój sprzataniem będę tłumić. W tej ciąży to mogła bym tylko sprzątać i gotować 8-) czekam na wiosnę i cieplejsze dni to dopiero szał porządków bedzie
:D

Miłego dnia kobitki
Bez usg nie wychodzę z gabinetu ;););)ide prywatnie więc myślę że będzie wkońcu moj M że mną idzie żeby zobaczyć małego człowieczka bo jeszcze nie był ani razu
 
Do góry