reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja wolę zdecydowanie piżamy.

Chyba muszę zmienic lekarza prowadzącego. Dziś z ciekawości przeglądałam ostatnie USG które miałam prawie 3 tyg temu. I aż mnie wmurowało bo zobaczyłam że mam bardzo krótka szyjkę. Tylko 2,3cm. Mierzyła mi ją dopochwowo i jak się zapytałam czy ok to odpowiedziała że jest w porządku.
 
reklama
Marta sporo moich znajomych tak rodziło:) ale specjalnie do Warszawy jeździły, bo u nas ciężko o popieranie vbacow:)
Ja na lato mam koszulki na ramiączkach odpinane z przodu i kopertowe i w nich bez problemu karmiłam, a u nas tak goraco na położnictwie, wiec zero rękawów. Poza tym ja w każdym połogu pocilam się jak świnia, więc najchętniej bym siedziała nago i zmieniała co chwila koszulę. Spię w piżamach i koszulach, mąż chyba też koszule lubi, bo wiecznie mam je zrolowane w pasie[emoji1787]

Hehe ja przez to nie śpię w koszulach bo budzę się to mam ją zrolowaną pod pachą aż :D
 
Ja wolę zdecydowanie piżamy.

Chyba muszę zmienic lekarza prowadzącego. Dziś z ciekawości przeglądałam ostatnie USG które miałam prawie 3 tyg temu. I aż mnie wmurowało bo zobaczyłam że mam bardzo krótka szyjkę. Tylko 2,3cm. Mierzyła mi ją dopochwowo i jak się zapytałam czy ok to odpowiedziała że jest w porządku.

Oj..faktycznie krótka.. który u Ciebie TC?
 
Ja wolę zdecydowanie piżamy.

Chyba muszę zmienic lekarza prowadzącego. Dziś z ciekawości przeglądałam ostatnie USG które miałam prawie 3 tyg temu. I aż mnie wmurowało bo zobaczyłam że mam bardzo krótka szyjkę. Tylko 2,3cm. Mierzyła mi ją dopochwowo i jak się zapytałam czy ok to odpowiedziała że jest w porządku.
Ja od początku ciąży mam 2,8cm i pytałam i od 8tyg się nie zmieniła więc mówią że jest ok bo nie ma zmian. Za każdym razem mi sprawdzają.
 
Ja na prenatalnych miałam 2,8. Ale wszędzie piszą że poniżej 2,5 nie powinna schodzić.
W sobotę mam połówkowe u innej ginekolog to się okaże
 
Siedzę w szpitalu czekam na fizjo i mam wielkie okno na główne wejście. A tam 4 ciężarne z wielkimi brzuchami w pidzamach jarja fajki.... Mam ochotę je tezepnac
 
reklama
Marta sporo moich znajomych tak rodziło:) ale specjalnie do Warszawy jeździły, bo u nas ciężko o popieranie vbacow:)
Ja na lato mam koszulki na ramiączkach odpinane z przodu i kopertowe i w nich bez problemu karmiłam, a u nas tak goraco na położnictwie, wiec zero rękawów. Poza tym ja w każdym połogu pocilam się jak świnia, więc najchętniej bym siedziała nago i zmieniała co chwila koszulę. Spię w piżamach i koszulach, mąż chyba też koszule lubi, bo wiecznie mam je zrolowane w pasie[emoji1787]
Vaginal birth after ceasarian?? Czy co to znaczy vbac? Wiem, moglabym googla uzyc[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry