reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Witajcie :)

Wystukalyście kilkanaście stron, które przeczytalam ale już nie pamiętam co i jak mialam odpisać :)
Wyprawiłam syna do przedszkola i jeszcze 2 godzinki poleniuchowalam w łóżku a teraz popijam kawkę :)

- co do listy wyprawkowej to bardzo fajny pomysł ale i tak wszystko będzie zależeć od konkretnej mamy co jej sie przyda :) ale zawsze to bedzie punkt zaczepienia z której strony się za to wszystko zabrać

Aptekę gemini polecam :) bardzo fajne ceny i bardzo dużo rzeczy w jednym miejscu można zakupić - a zawsze przychodzi wszystko ekstra zapakowane :)

Majtki poporodowe bardzo fajna rzecz - a co do szpitali które nie zalecają ubierania majtek wogole to faktycznie mi po cc pielęgniarki mówiły że najlepiej przez pierwszą dobę ich nie mieć ( tutaj tez może kwestia dostępu powietrza do rany - nie wiem)

grafka(mam nadzieję, że dobrze nick napisałam) uważaj na siebie i leż jak trzeba
Z tym powietrzem możesz mieć rację bo pamiętam że najlepiej mi było po porodzie z gołym tyłkiem jak powietrze dochodziło
Co do listy wyprawkowej też jestem jak najbardziej za chętnie coś tam od was zgapie
Janka wczoraj podesłała linka do fajnej strony mamytaty.pl fajne ceny
Trzymam kciuki za wizyty
 
Hej dziewczyny. Gratuluje wszystkim po wizycie i trzymam kciuki za dzisiaj. Ja dochodzę do siebie po weekendzie z synem męża - bardzo dużo robiliśmy, wiec zero czasu na telefon i forum. A w poniedziałek i wtorek od raba do wieczora praca. Po 12 godzin, wiec dzisiaj jestem pół żywa pół martwa - na razie śniadanie i sofa[emoji4] Ale przynajmniej miałam czas na doczytanie wątku.

A na takie porządne pogadanie to będę miała czas w weekend. Dzisiaj praca i potem spotkanie z koleżankami - jedna miała urodziny. Jutro praca i spotkanie z doula - dam znać, o czym gadałyśmy i jak wrażenia. Dzisiaj tez już przemeblowalismy sypialnie, żeby wiedzieć jaki przewijak i komodę kupić. Udało nam się to dobrze zrobić, nie braknie miejsca ani dla dziecka ani dla nas (sypialnia ma 11m, wiec malutka, ale szafę mamy w drugim pokoju naszczescie).

W weekend czeka mnie zrobienie porządków w ciuszkach, które przywiozłam w niedziele od kumpeli. Mam nadzieje, ze zdjęcie się załączy. Wiec jak już tez mogę się cieszyć ubrankami:)))

Za dwa tygodnie wizyta, za trzy połówkowe. Dzisiaj 17+1. Leci to.

Tylko trochę mnie martwi, ze za ostatnie 3 tygodnie nic nie przytyłam. W sumie od początku ciąży 2 kg a nie wymiotowałam. Czy to normalne?

Przepraszam, ze taki długo post po takim czasie, ale uwierzcie, nie dałam rady. A nie chciałam pisać bez przeczytania wszystkiego.

Dobrego dnia wszystkim i oczywiście - brzuszki śliczne. W weekend zrobię fotę swojego, bo tez już widać dobrze:)))
IMG_0511.JPG
 
Ja też katuje neflixa. Polecacie coś fajnego? Ostatnio pochłonęłam wszystkie sezony Dextera w 3 tygodnie.
-ja też mało przytyłam ok 1, max 1,5 kg od początku ciąży a wymiotowalam może z 6 razy.
-brzuszek zaczyna być widoczny, zależy też jak się ubiore. Jechałam dzisiaj mpk i specjalnie nałożyła obcisłe ubrania żeby było widać brzuch ( z nadzieja ze ktoś ustąpi mi miejsca bo inaczej mi słabo) a tu niespodzianka tłumów wyjątkowo nie było i usiadłam.
-majtki poporodowa chyba fajna rzecz. Ja nie wyobrażam sobie leżenia z gołym tylkiem zwłaszcza że wszystko leci jak z kranu (z tego co słyszałam[emoji14])
 
Dzień dobry! Ja się dziś obudziłam z normalnym ciśnieniem, bo mi je mąż z rana podniósł. Miał z synem podjechać przed szkołą do dentysty a on tego nie załatwił.

@Marta86♧ Oby się u dentysty obyło bez bólu!

Kosz na pampersy mam też normalny tzn bez zapachów ale z tym szczelnym zamknięciem [emoji16] niania elektroniczna to u nas must have, jako że sypialnie są na piętrze a drzwi raczej zamknięte jak dzidzia śpi [emoji12] mata edukacyjna spoko rzecz, moje dzieci próbowały chwytac zabawki. Wanne z korkiem miałam raz i dziękuję, zresztą M i tak musiał nosić bo pierwsze kąpiele byky w innym pomieszczeniu niż lazienka [emoji6] a korek nam przeciekal więc masakra [emoji23] były też rzeczy zupełnie nieprzydatne, ale człowiek się na błędach uczy [emoji12] ja sama widzę jaka jest różnica w gadzetach pomiędzy moim pierwszym a ostatnim synem
No właśnie praktyka pokazuje, co komu dobrze służy. My mamy mieszkanie jednopoziomowe, więc to co innego. A maty edukacyjne syna frustrowały. Lepsza zabawa to ściąganie mamie okularów :-p Gusta od urodzenia są różne :) Znacie tę grafikę z kwejka? :)
D2xoaXrmYRPtuPfK.jpg
 
reklama
Do góry