reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ale nastukałyście.
Jagódka wspólczuję. Ja sama dachowałam rok temu w lutym. Do tej pory mam traume [emoji26] trzeba naprawdę być bardzo ostrożnym.
Dziś na obiad spagetti, zaraz mnie rozsadzi. Okropną te dzieciaki mają pogodę na te ferie. Zabieram mojego dziś na trampoliny. W domu jajo znosimy.
Brzuchol mi w końcu wywaliło [emoji85]
 
To tanie linie i nie wiem czy takie cuda tam obowiązują a po porodzie to cholera wie kiedy gdziekolwiek polecimy
Oj, my podrozowalismy z malusia Julka. Wiec to akurat nie problem. Z doswiadczdnia wiem, ze latwiej z maluchem niz z 2 latkiem [emoji6]
W tanich liniach, mozesz za dodatkowa oplata zmienic date i czasami to nie wychodzi drogo. A co z noclegiem?
W ogole w ktorym miesiacy chcialas leciec?
 
Dziewczyny te które są wierzące prosze o wsparcie w modlitwie. Mąż mojej przyjaciółki mial wczoraj wypadek, jest w bardzo ciężkim stanie:( mają trzyletniego synka, on musi z tego wyjść:((( siedze i wyję.. dzwoniłam zlozyc jej życzenia, a odebrała z płaczem i takimi wieściami..

Współczuję:(
Trzymam kciuki musi być dobrze;)
 
Może zabierz G ze sobą do lekarza i niech lekarz powie czy możecie lecieć czy nie, a nie teściowa, która nie ma żadnych argumentów popartych medycznie [emoji6] ja w ciąży byłam na wycieczce - 6h lotu w jedna stronę i miałam się super dobrze. Zakaz lotów jest chyba w 8 miesiącu dopiero [emoji4]
Zakaz lotu jest zalezny od lini, trzeba sprawdzac w regulaminie. Niektore linie juz z widoczna ciaza, chca zaswiadczenia od lekarza. Ja bym wlasnie udala sie do niego po zgode.
 
@.jagódka Straszna tragedia [emoji20] da radę, musi. Żona i dziecko na niego czekają...

@grafka co za wredota z tej szyjki! Jak długa jest? Nie przejmuj się. Póki co to ostatnie takie chwile na X lat, wiec nadrób wszelkie książkowe i netflixowe zaległości!
@slodkatrojeczka [emoji23] do porodu nie bierz żadnych obcych noworodków [emoji23][emoji23]

@Janka86 No i jak po wizycie???????
To jakiś mit z tą energią w II trym. Po odwiezieniu juniora i zakupach padłam z Mdłościami do łóżka i spałam 3h jak zabita. Obudził mnie ucisk, bo leżałam na plecach. Przez ten cholerny śnieg pęka mi głowa [emoji35][emoji35][emoji35] G wyjechał do roboty i wróci dopiero jutro wieczorem. Biedny, przejął się moimi dzisiejszymi Mdłościami i wymiotami. Kazał nic nie
Robić a jak trzeba będzie to zwolnimy tempo z tym pensjonatem. A mi wstyd było powiedzieć, ze czułam się tak przez moje obżarstwo.... zjadłam 2 drożdżówki z budyniem, 3 parkowki, pół opakowania dużych kinder chocolate i zapiłam sokiem z białych grejpfrutów. Brawo matka [emoji471]
Przyszło mi dziś przypomnienie SMS, ze mam umówiona wizytę na usg ciąży na 19:40. Wszystko pięknie tylko za Chiny nie pamietam kiedy i dlaczego na dziś się umówiłam [emoji55][emoji849] No ale jak juz jestem... pojadę, a co [emoji13]
A teraz hit. Moja teściowa dowiedziała się od siostry G (taka młodsza ode mnie pinda, której nie znoszę, nie cierpię i nie trawię jak nikogo, bo najmądrzejsza na całym
Świecie, zazdrosna o brata od zawsze- na zawsze), ze planujemy ten wyjazd w Pompeje. Teściowa z awanturą do G., że jesteśmy nieodpowiedzialni, nie dbamy o ciążę i ze on starszy ode mnie i tak samo głupi jak ja (!) i ze moge urodzić na pokładzie, ze ciśnienie na dziecko działa i ze moge urodzić chore przez to dziecko a w najlepszym wypadku mieć skurcze. Potem teściu zadzwonił ( a on akurat najnormalniejszy z nich wszystkich) i to samo. No i stanęło na tym, ze G lecieć nigdzie nie chce. Bilety idą się wiadomo co a ja obejdę się smakiem [emoji35]
Ja dzisiaj gadalam z lekarka o tym. I powiedziała, ze w zdrowej ciazy loty europejskie jak najbardziej (ja moge planowac wakacje na koniec marca). Ze ciśnienie na tych przelotach nie ma znaczenia. Problem sie zaczyna przy lotach np do Chin czy Stanow. Bo wieksza wysokosc przelotowa. Powiedziala, ze taka Europa do 5h to tak naprawde jak przejażdżka samochodem i pamietac jedynie o piciu i ruchu... A to to dotyczy kazdej podrozy.

A i powiedziala, ze Ona pochwala takie eskapady jak Jest wszystko ok. Samopoczucie i relaks sa rownie istotne w ciazy jak fizyczne parametry. Wiec mamy korzystac.

Madra babka i ja Jej ufam bezgranicznie.

PS. Doczytalam o zaświadczeniach.. powiedziala mi dzisiaj, ze niektóre linie chca papierka dla widocznej ciazy i ze mam po prostu na nastepnej wizycie sie o takowy upomniec. Ona bez problemu wystawi. Ja bym Marta poszla z tyn do lekarza, nie do tesciowej. A zaswiadczenie to i dla tesciowej możesz wziąć.
 
reklama
Do góry