reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

To w niedziele macie czynne labo?
Dla mnie glukoza to największe zło świata, a będę musiała pić jeszcze po porodzie... Powodzenia, niektórym to nawet smakuje ;)
Mam koło domu laboratorium otwarte 24h/7.
Nie brzmi to optymistycznie :D ale i tak nie mam wyjścia, wpuszcze tam sok z cytryny i może jakoś pójdzie ;)
 
reklama
Mam koło domu laboratorium otwarte 24h/7.
Nie brzmi to optymistycznie :D ale i tak nie mam wyjścia, wpuszcze tam sok z cytryny i może jakoś pójdzie ;)
Wypić dasz radę, ale potem najgorzej utrzymać to w sobie. Po pierwszej godzinie już jest łatwiej. Ale powiem Ci, że trzecia ciąża a wcale mi nie było lżej [emoji23] Lepiej się nastaw, że będzie zle. Zawsze dobrze jest się mile zaskoczyć w razie czego :) Postaraj się znaleźć sobie jakieś zajęcie na tę pierwszą godzinę. W dwóch ciążach nie miałam cukrzycy i było mi ciężko z tą glukozą. A teraz mam i było troszkę lżej, aczkolwiek wolałabym tego nie powtarzać. Wzięłam ze sobą męża i musiał milczeć przez godzinę, bo myślałam że zwrócę na niego [emoji23]
 
Wypić dasz radę, ale potem najgorzej utrzymać to w sobie. Po pierwszej godzinie już jest łatwiej. Ale powiem Ci, że trzecia ciąża a wcale mi nie było lżej [emoji23] Lepiej się nastaw, że będzie zle. Zawsze dobrze jest się mile zaskoczyć w razie czego :) Postaraj się znaleźć sobie jakieś zajęcie na tę pierwszą godzinę. W dwóch ciążach nie miałam cukrzycy i było mi ciężko z tą glukozą. A teraz mam i było troszkę lżej, aczkolwiek wolałabym tego nie powtarzać. Wzięłam ze sobą męża i musiał milczeć przez godzinę, bo myślałam że zwrócę na niego [emoji23]

Dzięki za cenne wskazówki :D
Też biorę męża, jak będę mieć kryzys to też pomilczyny razem przez godzinę [emoji28]
 
Ja się też boje glukozy ... Żeby znowu coś nie wyszło ... Ehhh mam nadzieję że tym razem obejdzie się bez wizyt u diabetologa .
 
Ja kupiłam sobie glukotest o smaku pomarańczowym, mam nadzieję,że mnie nie cofnie po tym;)
Ja się też boje glukozy ... Żeby znowu coś nie wyszło ... Ehhh mam nadzieję że tym razem obejdzie się bez wizyt u diabetologa .
Ja też w kolejnym tygodniu idę na glukozę ale szczerze powiem że bez stresu [emoji4] ale co się dziwić jak ja herbatę słodze trzy czubate łyżeczki A jak duży kubek to i cztery [emoji85]
Za ciastami, słodyczami nie przepadam ale kawę i herbatę muszę mieć słodką [emoji16]
 
Jestem pewna, że nie ruszyłabym pomarańczy. Na pewno do końca ciąży. A kto wie, czy nie do końca życia :) Ale ja i glukoza... No same wiecie [emoji23] Wolę rodzić niż to pić [emoji12]
Mam to w nosie co będzie potem, ważne są tylko te dwie godziny;) był jeszcze o smaku coli, ale myślę,że pomarancze jednak bardziej znośne;) ja też bardzo źle toleruję, więc może to będzie jakieś ułatwienie dla mnie
 
reklama
Oo Panie, na sama myśl o glukozie aż się trzęse.

Wszystkiego Najlepszego dziewczyny!
Ja byłam w Tesco dzisiaj kupiłam kilka fajnych zestawów, body z długim rękawem i spodenki po 17 zł, przecena z 40 zł. Byłam chyba tak podekscytowana, ze po wyjściu z Tesco wjechalam kobiecie w tył Na moje nieszczęście kobieta nie chciała się dogadać i wezwała policję, także jestem uboższa o 250 zł i 6 pkt karnych, ktoś mnie przebije dzisiaj?? Moj merc cały, jej panda przyrysowana delikatnie a larma... Później przyjechał mąż i robił oględziny jej auta, ubaw po pachy!! kobiety kobietom...ech. Niech ten dzień się kończy !!!
 
Do góry